HomeNaujienos

Šoninio slydimo (drift) kartodromas Alytuje

Šoninio slydimo (drift) kartodromas Alytuje

Norint pajusti, ką reiškia važiuoti ledu, nereikia nei žiemos, nei rizikos – užtenka atvykti į pirmąjį šalyje šoninio slydimo kartodromą, įsikūrusį Ra

“Vimota” miesto lenktynės 2015-11-14
Top 10 valstybės, kuriose degalai kainuoja mažiausiai
GSP „Kaukaro žiedo taurė“ 1 etapas 05.03 Vilnius

Norint pajusti, ką reiškia važiuoti ledu, nereikia nei žiemos, nei rizikos – užtenka atvykti į pirmąjį šalyje šoninio slydimo kartodromą, įsikūrusį Radžiūnų kaime

„Norisi pasiūlyti kažką naujo, neįprasto ir unikalaus, ko Lietuvoje dar nėra“, – apie sumanymą įrengti šoninio slydimo kartodromą sakė vaizdingoje Nemuno pašonėje įsikūrusio nuotykių parko „Tarzanija“ ir restorano bei viešbučio „Dzūkijos dvaras“ vadovai.

Naująją 150 metrų ilgio kartodromo trasą įrengė iš Italijos atvykę specialistai, atsivežę ir visas tam reikalingas medžiagas. Italai yra užpatentavę slidžią trasos dangą.

Kartingų trasa su Lietuvoje dar nematyta trasos danga, iš pirmo žvilgsnio primenančia dirbtinę žolę, jau įrengta, vyksta paskutinieji pasiruošimo ir bandymo darbai.

Dėl trasos ilgio buvo ilgai diskutuota su projektuotojais ir atsižvelgta į jų rekomendacijas. „Tai yra ne sportinė, o pramoginė trasa. Važiuojant šiais kartingais labai greitai galima padaryti klaidą, apsisukti trasoje. Jeigu ji bus ilga, žmogus praras bendravimo su kitu trasoje važiuojančiu draugu galimybę. O juk pats didžiausias azartas ir yra tuomet, kai važiuoji vienas paskui kitą, mėgini aplenkti, konkuruoji.

Po ilgų diskusijų su italų specialistais nusprendėme, kad trumpesnė ir platesnė trasa pradedantiesiems vairuotojams bus patogesnė“, – sakė G. ir M. Aldoniai. Tačiau jie neatmeta galimybės, atsiradus poreikiui,  kartodromą praplėsti.

Kuo šis kartodromas ypatingas? „Važiuojant šia trasa apima jausmas, lyg važiuotum ant ledo. Trasos paviršius yra itin slidus. Šiame kartodrome visi galės tobulinti šoninio slydimo įgūdžius“, – apie naujos pramogos išskirtinumą kalbėjo ekstremalių sporto šakų mėgėjai G. ir M. Aldoniai.

Anot įkūrėjų, įprastų kartingų trasų Lietuvoje yra tikrai nemažai, o artimiausias šoninio slydimo kartodromas yra tik Amsterdame, Olandijoje.

Visa tai atrodo taip:

Drift kartingai           Kaina       Kaina
  I – V       VI – VII
Važiavimas  10 min.     10 Eur.     12 Eur.
Važiavimas  20 min.     18 Eur.     21 Eur.
Važiavimas  30 min.     26 Eur.     29 Eur.
Darbo laikas: I – VII  11.00 – 22.00