HomeRenginiai

Naktinės kartingo varžybos – Druskininkai

Naktinės kartingo varžybos – Druskininkai

Vos prieš keletą savaičių Druskininkuose atsidaręs „SnowKart“ kartodromas šį savaitgalį veiks ir naktį. Penktadienį „Snow Arena“ gimtadienio proga dir

Audi pripažinta geriausia 2013 metų markė Kinijoje
Ką daryti, kad rankinis stabdis neprišaltų?
Lietuvos automobilių DRAG lenktynių čempionato I etapas

Vos prieš keletą savaičių Druskininkuose atsidaręs „SnowKart“ kartodromas šį savaitgalį veiks ir naktį. Penktadienį „Snow Arena“ gimtadienio proga dirbsime iki trijų nakties. Abi trasos, ir slidinėjimo trasa, ir kartingo lenktynių trasa veiks iki trečios valandos nakties.

Tiesa, tai nėra tipinis kartodromo darbo laikas. Kol kas penktadieniais ir savaitgaliais „Snowkart“ trasa veikia iki dešimtos vakaro. Rudenį tokiu pat laiku ji veiks ir darbo dienomis. Bet tai ne riba. „Snowkart“ vadovai planuoja reguliariai rengti ir naktinius kartingo turnyrus.

„Tai labai azartiška ir įdomu. Trasa naktį tarsi pasikeičia ir mūsų nuolatiniai lankytojai mėgsta lenktyniauti sutemus, dažnai sulaukiame prašymų rengti tokio pobūdžio lenktynes tamsiu paros metu,“ – pasakoja „Snowkart“ vadovė B. Vazgytė.

Lenktynių mėgėjai taip pat nebus pamiršti – jiems bus atidaryta kartingo trasa. Tai vienintelis atviras kartodromas Lietuvoje, kuris gali veikti ir naktimis, nes visa trasa yra apšviesta. Adrenalino mėgėjai galės patirti ir daugiau įspūdžių – šalia veiks „Rope Jumping“ atrakcija – šokinėjimas prisirišus virve.

Artimiausiu metu azarto mėgėjai turės dar vieną pramogą. Pirmą kartą Lietuvoje Druskininkuose pradės veikti „TV3.LT“ vertikalaus vėjo tunelis. Šiuo metu jis jau yra pakeliui į Lietuvą.

Vos atsidaręs Druskininkuose, „SnowKart“ kartodromas sulaukė šio azartiško sporto mėgėjų iš Dzūkijos antplūdžio. Tačiau čia lankosi ne tik Druskininkų miesto gyventojai.

Kas penktas kartodrome važiuojantis mėgėjas – atvykęs iš užsienio.

„Mes esame tikrai pats populiariausias tarp užsieniečių kartodromas šalyje,“ – juokauja B. Vazgytė.

Šiandien vakare „SnowKart“ kartodrome vyks mėgėjų kartingo turnyras. Išbandyti trasą šiandien pasiryžęs ir Druskininkų meras, buvęs lenktynininkas Ričardas Malinauskas. Po darbo jis planuoja atvykti į kartodromą.

Šiuo metu „Snowkart“ kartodromo vieno rato įveikimo rekordas priklauso Juliui Toleikiui – 19,18 sek., tačiau nuolat gerinamas ir tikimasi, kad rekordinis trasos įveikimo laikas gali būti pagerintas ir šį savaitgalį.

Darbo laikas

Pirmadienis – ketvirtadienis
12:00 – 19:00
Penktadienis
12:00 – 22:00
Šeštadienis
10:00 – 22:00
Sekmadienis
10:00 – 18:00

Rezervacija

Telefonu: +370 622 22 22 7
El. paštu: rezervacija@ozikart.lt

Adresas

Snow Arena, Nemuno kelias 2, Mizarų kaimas, Druskininkai