HomeRenginiai

Porsche klubas Lietuva sezono atidarymas

Porsche klubas Lietuva sezono atidarymas

Šiemet anksčiau nei įprasta jau balandžio 28 – 29 dienomis visus Porsche mylėtojus į klubo sezono atidarymą pakvies Porsche klubas Lietuva. Porsche k

OnlyBmwNight EP.4
RAT RACE Kaunas Kovo 10d.
„Pagauk pavasarį” orientacinės varžybos Vilniuje 03-23

Šiemet anksčiau nei įprasta jau balandžio 28 – 29 dienomis visus Porsche mylėtojus į klubo sezono atidarymą pakvies Porsche klubas Lietuva.
Porsche klubas Lietuva vienijantis Porsche markės mylėtojus ja Susitikimo vieta iš tradiciškai buvusio Kauno pakeista į Lietuvos pajūrį. Balandžio
28 d. šeštadienį Porsche mylėtojai laukiami nuostabiame Lietuvos kampelyje Nidoje, kur Teniso turnyru „Porche klubo Lietuva – Babolat“ taurei laimėti ir prasidės sezono atidarymo renginys. Numatoma tikrai įdomi kova, nes klubo nariai yra tikri šios sporto šakos entuziastai, dėl prizų varžysis ir Latvijos bei kaimyninės Lenkijos Porsche klubų atstovai.
Vakare tradiciškai laukia Porsche vakarėlis, kuriame klubo nariai varžysis protų mūšyje „Tik Porsche valdo mus“. Planuojama renginyje sulaukti Porsche centro Rygoje atstovų su naujuoju Porsche Boxster ir Porsche 911, vyks bandomieji važiavimai. Sekmadienį numatoma Porsche rikiuotė Nidos prieplaukoje, taip pat auto-slalomo varžybos, kurias organizuoja “Juta racing” ekipa.

Daugiau info:

Vaida Stare
Administrator

Porsche klubas Lietuva
Jurbarko g. 2,
LT – 47183 Kaunas, Lietuva
Email: vaida@porsche-club.lt
Web: www.porsche-club.lt