HomeRenginiai

CRAZY TRIP ir vėl Kaune, Kovo 2 diena

CRAZY TRIP ir vėl Kaune, Kovo 2 diena

Pramoginės orientacinių automobilių varžybos „Crazy Trip“ pradeda jau penktąjį savo sezoną. Veiksmas tradiciškai vyks Kaune. Pirmoji 2018 metų seri

Orientacinės – Encounter varžybos “Omega – The fall” 2013 04 12
Nauja automobilių išregistravimo tvarka
RAT RACE 2010.09.24

Pramoginės orientacinių automobilių varžybos „Crazy Trip“ pradeda jau penktąjį savo sezoną. Veiksmas tradiciškai vyks Kaune.

Pirmoji 2018 metų serija jau kovo 2 dieną. Apskritai, tai jau net penkioliktas renginys. Varžybų scenarijų organizatoriai jau paruošę – eilinį kartą renginio dalyviams nuobodu nebus. O čia būna tikrai kaip filme, niekada nežinai, ko tikėtis bei kokios mintys šovė varžybų režisieriams.

Pramoginės orientacinės automobilių varžybos Kaune „Crazy trip“ jau 2018 m. Kovo 2 d.(penktadienis)
Renginio startas: 20:00 val., prekybos miestelio URMAS aikštelėje!
Starto paketą galima atsiimti nuo 19:00 val. iki 19:50 val.

Norite smagiai ir nekasdieniškai praleisti penktadienio vakarą? – Šis renginys būtent Jums!
Renginio organizatoriai VŠĮ “Nuotykiai tau” (www.nuotykiaitau.lt)
Renginio organizatoriai Jums jau penkioliktą kartą paruošė įsimintiną renginį! Varžybų metų dalyviai spręs ir vykdys smagias užduotis, linksmai leis laiką su savo komanda bei keliaus po miestą rinkdami taškus ir varžydamiesi rėmėjų įsteigtų šaunių prizų! Jūs gausite apie 25 užduotis. Turėsite išspręsti bei aplankyti kuo daugiau, pagal Jūsų pačių susidarytą maršrutą.
Renginio Facebook event’as: „CRAZY TRIP“ Facebook

Renginio dalyviai: Visi mėgstantys nuotykius, įdomias užduotis ir pažįstantys arba trokštantys pažinti Kauno miestą, žmonės!

“Crazy trip” varžybų metų, dalyvių laukia nemažai iššūkių, kuriems turite būti nusiteikę ir pasiruošę! Čia gudrumas ir sumanumas yra greitesnis už greitį! Jūs ne tik orientuositės mieste, tačiau ir kartu ir vykdysite CRAZY užduotis!

Norite dalyvauti “Crazy trip” ?

Jums reikia automobilio ir komandos ekipaže (nuo 2 iki 5 žmonių), fotografuojančio išmanaus telefono (su filmavimo funkcija), dažnai praverčia ir keli eurai smulkioms išlaidoms.
Norint išspręsti visas užduotis, rekomenduojame turėti: žemėlapį arba navigaciją, prožektorių, prieigą prie interneto bei būtina turėti bent vieną išmanųjį telefoną. Labai dažnai praverčia ir gudri galva! ;D

Renginio dalyviai gaus startinį paketą su taisyklėmis bei kita informacija susijusia su renginiu.
Dėmesio! Šį kartą visi ekipažai startuos vienu metu. Starto laikas: lygiai 20:00 val.
Užduotis Jums pateiksime elektroninėje sistemoje į kurią galėsite prisijungti prisijungimais, kuriais užsiregistruosite.
Sistemoje gausite užduočių sąrašą, kuriame rasite įvairiausio pobūdžio užduočių. Jas įveikti ir aplankyti objektus turėsite per nustatytą laiką. Kiekviena užduotis bus įvertinta tam tikru taškų kiekiu. Užduotys išdėliotos ne eilės tvarka. Dalyviai patys turi susidėlioti maršrutą bei įvertinti kurie punktai jiems yra pakeliui ir vertingi taškais.

Visi renginio dalyviai privalo laikytis kelių eismo ir renginio taisyklių. Už taisyklių nesilaikymą, organizatoriai pasilieka teisę diskvalifikuoti ekipažą. Už dalyvių saugumą ekipaže, pagal kelių eismo taisykles, atsako automobilio vairuotojas.
Už dalyvių sveikatą ir saugumą organizatoriai neatsako.

Renginio kaina:
15 EUR / ekipažui – užsiregistravus ir apmokėjus internetu iki vasario 25 d. 23:59 val.
18 EUR / ekipažui – užsiregistravus ir apmokėjus internetu iki vasario 28 d. 23:59 val.
20 EUR / ekipažui – užsiregistravus internetu iki kovo 2 d. 19:30 val. ir apmokėjus renginio vietoje!

Registruotis į galima renginį čia: REGISTRACIJA

Užsiregistruoti bus galima ir renginio vietoje, tačiau čia vietų skaičius gali būti ribotas!
Startinį mokestį organizatoriai įsipareigoja gražinti, jeigu informuosite apie nedalyvavimą ne vėliau kaip 36 valandos iki renginio pradžios.

Renginio finišas ir laiko fiksavimas OAZĖS BOULINGE (Baltų pr. 16, Kaunas). Apdovanojimai vyks modernioje ir prabangiai sukomplektuotoje renginių erdvėje “Renginių oazė” (Baltų pr. 16, Kaunas). Čia tikrinsime Jūsų atliktas bei į sistemą sukeltas užduotis. Jeigu užduotis bus neužskaityta, turėsite galimybę ateiti dar kartą parodyti nuotrauką.
Čia pat galėsite patogiai atsisėsti prie staliukų, žiūrėti vaizdo medžiagą su akimirkomis iš ankstesnių renginių bei laukti rezultatų ir apdovanojimų!
23:00 – 01:00 – Vakaro programa, žaidimai ant scenos, organizatoriai skelbs atsakymus, kur ir kaip reikėjo įvykdyti užduotis, apdovanojimas komandų kurios dalyvavo bent 3 renginiuose šiais metais ir rinko CRAZY TRIP žurnaliukus, skrajutes.
Skelbsime rezultatus ir apdovanosime komandas!

Nusimato daug prizų bei daug apdovanotų komandų!

Apdovanosime:
10 daugiausiai taškų surinkusių komandų;
Komandą, kurios pavadinimas organizatoriams pasirodys įdomiausias bei linksmiausias;
Galutinį nugalėtoją išrenka publika.
Greičiausią merginų komandą (merginų komandą, surinkusią daugiausiai taškų);

Už dalyvavimą žaidimuose ant scenos.

Rėmėjai ir prizai kaip visada verti dėmėsio!

Registracija čia