HomePatarimai

Kokias automobilio padangas reikėtų rinktis vasarai?

Jei esate paprastas vairuotojas, galbūt nežinote tikrojo skirtumo tarp vasarinių ir visasezoninių padangų. Dar vadinamos kryptinės. Abu sukurti tam ti

Kaip sutaupyti perkant žiemines padangas?
Patarimai vairuotojams žiemos sezonui
Degalai brangsta. Kaip sutaupyti?

Jei esate paprastas vairuotojas, galbūt nežinote tikrojo skirtumo tarp vasarinių ir visasezoninių padangų. Dar vadinamos kryptinės. Abu sukurti tam tikroms funkcijoms atlikti ir gali skirtingai paveikti vairavimo patirtį našumo, valdymo ir saugumo požiūriu.

Surinkome keletą svarbios informacijos, kuri padės suprasti, kuo skiriasi vasarinės ir universalios padangos. Šis vadovas padės suprasti, kokios padangos geriausiai tinka jūsų automobiliui pagal skirtingus metų laikus, vairavimo įpročius ir įvairias klimato sąlygas.

Kas yra vasarinės padangos ir kada jų reikia?

Pradėkime pasinerdami tiesiai į vasarines padangas ir jų unikalius komponentus. Padangos, skirtos „vasarai“, turi specifinį gumos mišinį, kuris užtikrina puikų sukibimą tiek šlapiu, tiek sausu keliu – esant aukštesnei temperatūrai.

Šios padangos paprastai yra tylios, net ir greitkeliuose. Jos sukurtos taip, kad maksimaliai padidintų sąlytį su keliu, o tai suteikia vairuotojams didesnę kontrolę, stabilumą ir stabdymo galimybes, kai keliai yra sausi ir karšti, arba drėgni keliai per vasaros lietų. Jie turi plačius kanalus, kurie greitai pašalina vandenį nuo padangos ir padeda išlaikyti padangą vėsią karščiausiomis vasaros dienomis.

Kadangi šios padangos skirtos šiltajam metų laikui, jos nėra tinkamos važiuoti žiemą. Tai apima važiavimą sniegu, ledu, šlapdriba ir šlapdriba, taip pat esant žemesnei nei 45 laipsnių Farenheito (7 laipsnių Celsijaus) temperatūrai. Padangose ​​esanti guma nebuvo sukurta taip, kad išliktų lanksti esant žemesnei temperatūrai, o važiavimas vasarinėmis padangomis gali kelti pavojų saugai.

Kas yra visasezoninės padangos? Ar jos yra geras vasarinių padangų pakaitalas?

Viso sezono padangos yra sukurtos taip, kad užtikrintų efektyvumą bet kokiomis oro sąlygomis. Paprastai visiems sezonams skirtas padangas rekomenduojame žmonėms, gyvenantiems klimato sąlygomis, kur tiek žiemos, tiek vasaros yra gana švelnios.

Visasezoninės padangos suteikia jums viską, ko reikia eksploatacinėms savybėms – tol, kol temperatūra nėra itin karšta ar itin šalta. Tai universalios padangos, atitinkančios daugelio vairuotojų poreikius ir sąlygas, kuriomis jie važiuoja.

Visą sezoną padangos paprastai tarnauja ilgiau nei vasarinės, todėl ateinant sezonams nereikia dažnai keisti padangas.

Tačiau reikia nepamiršti, kad visasezoninės padangos neužtikrins taip gero valdymo esant dideliam karščiui kaip vasarinės. Jei vasarą išgyvenate intensyvias keliones, galbūt norėsite investuoti į labiau specializuotas padangas.