HomePatarimai

DPF filtro valymas – tik su patyrusiais specialistais

Kad ir kokia mašina yra Jūsų namuose, kad ir kiek jai skiriate dėmesio – dažniausiai anksčiau arba vėliau tam tikrus gedimus, kad ir mažas problemas,

Dyzelinio variklio priežiūra
Registruoti automobilį bus galima ir internetu
Halls Winter Rally 2015

Kad ir kokia mašina yra Jūsų namuose, kad ir kiek jai skiriate dėmesio – dažniausiai anksčiau arba vėliau tam tikrus gedimus, kad ir mažas problemas, reikia tvarkyti. Paprasčiausiai eksploatuojant automobilį jis dėvisi, tad natūralu, kad ir gedimai yra neišvengiami.

Tiesa, yra tam tikros smulkmenos, kurioms reikia nuolat skirti dėmesio. DPF filtro valymas – viena jų. Jis reikalingas dyzelinėms transporto priemonėms, tad siūlome nepamiršti, kad svarbus rasti patikimus specialistus, kurie ne tik išvalys, tačiau ir esant poreikiui filtrą gali pakeisti nauju.

Valoma su specialia chemija

DPF filtro valymas atliekamas naudojant specialią chemiją, kuri labai sėkmingai išvalo filtrą ilgam laiko tarpui. Išties, šiuo metu chemijos pasirinkimas yra labai platus, tad kai kurie auto savininkai bando ją pirkti patys ir tuo pačiu plauti filtrus. Tai nėra geras žingsnis.

Pirmiausia dėl to, kad plovimui reikia specialios įrangos, kuri tikrai labai našiai išvalytų visus teršalus, kurie yra. Antra – reikia rasti tokią chemiją, kuri ne tik valytų filtrus, tačiau taip pat ir jų niekaip nepažeistų. Kai kurie bandydami sutaupyti perka tokią chemiją iš abejotinų skelbimų puslapį. Plauna ir vėliau skundžiasi, kad filtras buvo visiškai sugadintas. Tokių atvejų tikrai labai daug. Tai tik dar kartą įrodo, kad be specialistų geriausia neatlikti tų darbų, kurie reikalauja visapusiškų žinių.

Mašina valo filtrą pati: galimybės

Tiesa, yra kelios smulkmenos, kurios gali padėti Jums labai greitai apsinešančio filtro. Pirmiausia – greitas važiavimas. Kai kurie mašinas naudoja tik miesto ribose ir tai dažniausiai skatina kur kas greitesnį filtro apsinešimą. Tokiu atveju reikia bent jau kartais išvažiuoti iš miesto ribų ir pravažiuoti bent jau 100 km/val. greičiu. Bent jau 15 minučių. Poveikis bus didelis, kadangi filtras apsivalys bent jau kažkiek savaime.

Taip pat siūlome išbandyti chemiją, kuri gali būti pilama į benziną. Svarbu ją pirkti tokiose prekybos vietose, kur galima įsigyti legaliai ir tuo pačiu kur visi gaminiai yra sertifikuoti, patikimų gamintojų. Esame tirki, kad tokiu atveju poveikis bus ilgalaikis ir našus.

Renkamės specialistus

Sutikite, kad su savo sferos specialistais bet koks gedimas bus sutvarkomas kur kas greičiau ir paprasčiau. Šiuo metu profesionalų, kurie teikia šio filtro valymo darbus, tikrai gana daug. Renkantis siūlome įvertinti kelias smulkmenas, kurios gali padėti rasti pačius geriausius.

  1. Daugeliui labai svarbios yra paslaugų kainos.
  2. Taip pat siūlome skaityti kitų žmonių atsiliepimus.
  3. Galima rinktis ir pagal miestą, kuriame jie dirba.
  4. Kokias garantijas teikia.
  5. Taip pat įvertinkite – per kiek laiko suteiks paslaugas.
  6. Kokios kitos paslaugos servise yra siūlomos.

Geri specialistai yra tai, ko reikia, kad Jūsų mašina gestų kuo rečiau. Investuokite laiką į jų paieškas.

DPF filtro valymo kaina

Džiugu, kad šio filtro valymo įkainiai yra nedideli ir suteikia galimybę kiekvienam pasirūpinti mašina, kuriam rūpi, kad ji veiktų ne tik našiai, tačiau ir ekologiškai. Kainas galima pamatyti internete, tas esame tikri, kad greitai rasite variantą, kuris atitinka Jūsų mašinos poreikius ir Jūsų piniginės galimybes.

Kuo daugiau dėmesio mašinai pavyks skirti – tuo gedimai bus retesni. Tai yra faktas, tad nepamirškite to. Galiausiai, nelaukite, kol ir pačiam filtrui reikės valymo arba kai jį teks keisti nauju. Geriausia yra reguliariai lankytis pas specialistus ir neteks susidurti su užsikimšimu.