HomePatarimai

Automobilių stiklai: kaip juos tinkamai prižiūrėti?

Automobilių stiklai: kaip juos tinkamai prižiūrėti?

Automobilių stiklai yra ta detalė, kuri reikalauja priežiūros, o tuo atveju, jei jie bus tinkamai prižiūrimi, galėsite būti tikri, kad stiklai tarnaus

Ką reikia žinoti perkant valytuvus automobiliui?
Naujasis BMW X6 bus agresyvesnis
Fast lap, Nemuno Žiede 2010 04 17

Automobilių stiklai yra ta detalė, kuri reikalauja priežiūros, o tuo atveju, jei jie bus tinkamai prižiūrimi, galėsite būti tikri, kad stiklai tarnaus kur kas ilgiau, o jūs galėsite mėgautis komfortišku ir saugiu vairavimu. Vis dėlto, dėmesį verta atkreipti į tai, jog ne visi automobilių savininkai skiria pakankamai laiko ir dėmesio tam, kad užtikrintų  tinkamą šių stiklų priežiūrą, o daliai – trūksta informacijos, kaip apskritai tai tinkamai daryti. Taigi, siūlome susipažinti su svarbiausiais automobilių stiklų priežiūros akcentais. Stiklavimas

 

Kelio danga- vienas svarbiausių veiksnių

Ar žinote, koks yra vienas pagrindinių veiksnių, nuo kurio priklauso, kokia bus jūsų automobilio stiklų būklė? Tai – kelio danga. Pasirodo,  tuo atveju, jei ypač didžiąją dalį visų automobilinių kelionių sudarys keliavimas žvyruotais, purvinais, dulkėtais keliais, automobilio stiklai nusidėvės kur kas greičiau – juos atsiras mikro įtrūkimų, įbrėžimų, kurie esant tamsiam paros metui matomumą gali sumažinti net 15 – 20 procentų. Savaime suprantama, pats geriausias būdas to išvengti yra tinkamas maršruto parinkimas  – jei tik turite galimybė, nevažiuokite dulkėtais, purvinais ar žvyro keliais. Na, o jei nėra galimybių pasirinkti kitokį maršrutą, tai po kiekvienų automobiliu nuvažiuotų 50 000 km, atidžiai patikrinkite stiklų būklę.

 

Naudokite tik kokybiškas stiklų valymo priemones

Dar vienas būdas, kaip užtikrinti tinkamą automobilių stiklų priežiūrą, yra tinkamų automobilių stiklų valymo priemonių naudojimas. Kaip žinia, labai svarbu, kad automobilių stiklai būtų valomi reguliariai, tačiau ne ką mažiau svarbu ir tai, kokiomis priemonėmis tai bus daroma. Siekiant užtikrinti tinkamą priežiūrą, ilgesnį stiklų tarnavimą bei puikų matomumą, yra būtina valymui naudoti tik kokybiškas priemones. Taip pat svarbu rinktis tokius ploviklius, kurie nepažeistų dažytų ar lakuotų paviršių, plastikinių ar guminio transporto priemonės detalių.

Taigi, jau sužinojote, kaip turi būti tinkamai prižiūrimi automobilių stiklai, tad belieka tik laikytis šių nurodymų bei suprasti, kad laikas ir išlaidos, kurias skirsite tinkamai automobilių stiklų priežiūrai yra puiki investicija, kadangi tokiu būdu užtikrinsite ilgesnį šios automobilio detalės tarnavimą, o taip pat padidės stiklų remonto ar keitimo tikimybė.