HomeAutomobilių įranga

Išmanūs Automobilių Prietaisai, Kuriuos Privalo Turėti Kiekvienas Vairuotojas

Išmanūs Automobilių Prietaisai, Kuriuos Privalo Turėti Kiekvienas Vairuotojas

Šiais laikais įvairiausių technologijų išradimų, pritaikomų automobiliams pasiūla auga nepaprastu greičiu. Naujausi siūlomi įrengimai automobilyje gal

Swedish Car Meet vol.3: Dragadienis rugsėjo 23
10 būtiniausių daiktų, kurie turėtų būti Jūsų automobilyje
Vasaros ratas XX,Rugpjūčio 3-5 dienomis

Šiais laikais įvairiausių technologijų išradimų, pritaikomų automobiliams pasiūla auga nepaprastu greičiu. Naujausi siūlomi įrengimai automobilyje gali ne tik užtikrinti jūsų saugumą vairuojant, bet taip pat padaryti jūsų keliones daug smagesnes ir patogesnes. Dauguma išmaniųjų įrengimų gali būti naudojami bet kokioje mašinoje, todėl galite pamirši populiarų mitą, kad tik naujausių modelių automobiliuose galima integruoti išmaniuosius įrenginius. Taigi, skaitykite toliau ir sužinokite, kaip galite patobulinti savo automobilį.

Automobilinė Kamera

Tai jau daugeliai gerai pažįstamas automobilių priedas. Automobilinė kamera yra maža vaizdo kamera pritaisoma prie automobilio prietaisų skydelio. Ji naudojama įrašinėti vairuotojo kelionę ir pradeda filmuoti, kai mažina yra užvedama ir pradeda judėti. Žinoma, automobilio kamera negali fiziškai jūsų apsaugoti nuo galimų avarijos pasėkmių, tačiau gali labai praversti, kaip įrodymų laikmena atsitikus autoįvykiui, kai kaltininką nustatyti gali būti sudėtinga.

 

Moderniomis kameromis taip pat galite nufilmuoti ir išsaugoti įspūdingus vaizdus keliaudami. Taigi, jei nestokojate kūrybiškumo, šios kameros ne tik prisidės prie jūsų saugumo, bet ir padės sukurti ir išsaugoti kelionių prisiminimus. Daugiu apie automobilių kameras ir įdomių faktų apie jas galite rasti ir čia.

Automobilio Užvedėjas

Tai turbūt vienas geriausių ir naudingiausių prietaisų, kurį turėti savo automobilyje turėtų kiekvienas. Kiekvienam daug vairavimo patirties turinčiam vairuotojui yra tekę pakliūti į situacijas kuomet automobilio variklis neužsiveda, nes išsikrovė akumuliatorius. To priežastis gali būti ir dideli šalčiai ar per naktį paliktos įjungtos lempos. Juk nemalonu kiekvieną kartą kviestis kaimyną ar draugą ir prašyti pagalbos užvesti automobilį? Automobilio užvedėjas gali padėti užvesti net ir visiškai išsikrovusį akumuliatorių. Tereikia prijungti užvedėjo baterijos laidus prie mašinos. Automobilio užvedėjas esant reikalui taip pat gali pasitarnauti ir kaip papildomas energijos šaltinis.

Padangų Slėgio Stebėjimo Sistema

Didelė dalis automobilių avarijų nutinka dėl netvarkingų automobilių, važinėjančių keliuose. Tam, kad jūs išvengtumėte nemalonumų kelyje, pravartu įsigyti padangų slėgio stebėjimo sistemą, kuri jus informuos apie padangų būklę realiu laiku ir praneš, kai slėgis per ne lyg mažas. Tai padės jums išvengti nereikalingų kuro sąnaudų, sumažins avarijų tikimybę bei padės apsaugoti padangas nuo susidėvėjimo. Nors šių sistemų yra įvairių modelių, šiais laikais galima lengvai rasti ir itin modernių bevielių sistemų, kurios duomenis gali tiesiogiai perduoti į jūsų išmanųjį telefoną.

GPS Sekimo Prietaisas

Šis prietaisas yra susietas su jūsų išmaniuoju telefonu ir padeda matyt, kur tiksliai yra jūsų automobilis tuo momentu.  Juk kiekvienam nutinka, kad pamiršote, kur pastatėte savo automobilį. Taigi šis prietaisas neleis beprasmiškai klaidžioti po stovėjimo aikštelę. O automobilio vagystės metu, turint GPS sekimo įtaisą automobilyję, galėsite iš karto pamatyti, kur jūsų automobilis yra.

GPS Sekimo Prietaisas

Automobilio Raktelių Ieškiklis

Kad ir kaip bebūtų keista, mašinos rakteliai yra vienas ir dažniausiai pametamų kasdienių daiktų, o jų keitimas kainuoja dideles sumas. Tačiau tam yra sprendimas – automobilio raktelių ieškiklis. Tereikia prie automobilio raktelių pritvirtinti mažą specialų mechanizmą, kuris Bluetooth pagalba ir specialia programėle instaliuota į jūsų telefoną, padės jums surasti raktus skleisdamas garsą.

Greičio Matuoklių Radaras

Jeigu jūs esate greičio mėgėjas, jums būtina įsigyti šį radarą, norint išvengti baudų už greičio viršijimą. Šis radaras jums iš anksto praneš jei priekyje yra greičio matuoklis arba policijos ekipažas su greičio matavimo aparatu. Taip vairuotojas gali iš anksto sumažinti greitį ir išvengti baudos ar nemalonumų su policija. Dažniausiai šie radarai yra kiek brangesni, nei kiti mūsų išvardinti prietaisai, bet visada galite pasinaudoti vartojimo paskola internetu, net jei ir šiuo metu neturite tokios sumos savo sąskaitoje.

 

Pravartu žinoti, kad įvairiems radarams tampant vis populiaresniais, šioje rinkoje aktyviai dalyvauja ir Lietuvos inovacijų kūrėjai. Tikėtina, kad greitu metu mus pasieks ir radarai, kurie geba mus įspėti ne tik apie greičio matuoklius, bet ir pėsčiuosius tamsiu paros metu, kitas mašinas esant blogam matomumui.

Bluetooth Kolonėlės

Panašios sistemos jau yra integruojamos į naujesnius automobilius, tačiau net jei jūsų automobilis ir kiek senesnis, egzistuoja paprasta išeitis – bluetooth kolonėlės. Jos ypatingos tuo, kad jas galima susieti su savo išmaniuoju telefonu ir naudotis laisvų rankų sistema skambinant ir atsiliepiant į skambučius. Taip pat galite klausytis muzikos iš savo telefono ar automobilio radijo grotuvo.

Paprasti Būdai Patobulinti Savo Mašiną

Visi aukščiau aptarti automobilių priedai pasižymi savo paprasta įdiegimo sistema bei daugiafunkciškumu. Didžioji dalis jų taip pat nereikalauja didelių išlaidų, tačiau ženkliai prisideda tiek prie jūsų saugumo tiek prie didesnio komforto vairuojant. Na, o jeigu šie išmanieji įrenginiai jūsų nesudomino, nepamirškite, kad yra gausybė įvairiausių kitų, nebrangių automobilio priedų, kurie taipogi gali smarkiai prisidėti prie jūsų komforto vairuojant. Todėl išlikite kūrybingi ir atviri naujovėms!