HomeNaujienos

Automobilių nuoma pasaulinės pandemijos metu

Automobilių nuoma pasaulinės pandemijos metu

Praėjus daugiau nei metams nuo pasaulinės pandemijos pradžios, keliautojų vėl pradeda daugėti ir neretai savo kelionėms jie renkasi automobilių nuomą,

Parkavimo sistemos – kas kur kaip?
Naujų automobilių 2009 metais parduota dviem trečdaliais mažiau
Led dienos žibintai apžvalga

Praėjus daugiau nei metams nuo pasaulinės pandemijos pradžios, keliautojų vėl pradeda daugėti ir neretai savo kelionėms jie renkasi automobilių nuomą, ne tik kaip pagalbinę keliavimo priemonę nuvykus į vietą tyrinėti šalį, bet ir kaip pagrindinę – tikslui pasiekti.

„Avis“ automobilių nuomos kompanija visos pandemijos metu savo klientus informavo apie tai, jog kiekvienas automobilis yra kruopščiai dezinfekuojamas prieš kiekvieną nuomą ir taip užtikrinamas saugus nuomos procesas. Tam, jog atvykus į nuomos punktą nuomotis automobilio, klientas jame praleistų kuo mažiau laiko, „Avis“ daugumoje nuomos vietų įdiegė skaitmeninę registraciją („Digital Check-In“), kurios pagalba visą asmeninę informaciją galima pateikti dar iki nuomos pradžios, taip pat iš anksto pasirinkti pageidaujamus priedus ir paslaugus. Tuomet atvykus į vietą klientui tereikia pateikti savo asmens dokumentą, bei kredito kortelę.

Automobilių nuoma – gali būti puiki alternatyva kelionei lėktuvu, kai norima aplankyti daugiau šalių ar nesukti galvos dėl bagažo kiekio, kai keliaujate su šeima bei vaikais. Platus „Avis“ automobilių nuomos atstovybių tinklas garantuoja, jog keliaujantiems su nuomojamu automobilių ir ištikus bėdai, pagalba bus suteikta bet kurioje vietoje. Tiesa, kiekvienos kelionės atveju reikėtų susipažinti su specialiomis nuomos vietos sąlygomis ir peržiūrėti šalių sąrašą, į kurias keliauti leidžiama, o kurioms, galbūt, taikomi  atskiri apribojimai ar specialūs reikalavimai.

Keliaujant automobiliu svarbu susipažinti su šalies, po kurią bus keliaujama, KET bei peržiūrėti mokamų kelių informaciją, tai gali padėti planuoti kelionės maršrutą, laiką bei išlaidas.

Pagrindinis trumpalaikės automobilių nuomos privalumas tas, jog savo kelionei galite pasirinkti tinkamiausią automobilį iš plataus „Avis“ parko asortimento. Galbūt, kasdiena vairuojate kompaktišką miesto automobilį, bet kelionei su šeima reikia talpaus universalo, o galbūt planuojate vykti į kalnuotą vietoję, kur labai praverstų SUV 4×4 automobilis? Visa tai įgyvendinti labai paprasta, kai renkatės nuomojamą automobilį.

Daugumoje EU šalių „Avis“ naudoja tokį patį automobilių nuomos sutarties formatą, kuris palengvina ir pagreitina patį nuomos procesą klientui, nes visos paslaugos ir mokesčiai pateikiami vienodai aiškiai, o su sutarties PVZ. kiekvienas klientas gali susipažinti iš anksto, „Avis“ internetinėje svetainėje.

Taigi automobilių nuoma gali būti puikus sprendimas atostogoms Lietuvoje ar užsienyje, tereikia paruošti namų darbus ir susipažinti su kai kuria pateikiama informacija iš anksto ir taip išvengti papildomo streso ar rūpesčių vėliau. Kvailų klausimų nebūna – atraskite pasaulį su „Avis“ automobilių nuoma.