HomePatarimai

Skutimosi peiliukai ar barzdaskutė?

Skutimosi peiliukai ar barzdaskutė?

Toks klausimas iškyla visiems jauniems vyrukams, kurie dar tik pradeda skustis. Daugeliui įtaką daro matomas pavyzdys šeimoje: tarkim tėvas ar senelis

Ko reikia norint vairuoti Motoroleri
Kokias degalais važiuoti pigiausia?
Turbinos remontas: ką reikia žinoti paprastam vairuotojui?

Toks klausimas iškyla visiems jauniems vyrukams, kurie dar tik pradeda skustis. Daugeliui įtaką daro matomas pavyzdys šeimoje: tarkim tėvas ar senelis skutasi barzdaskute, tai sūnus tikriausiai iš pat pražių pabandys skustis būtent su ja. Tačiau tendencijos rodo, kad dauguma vyrų renkasi skutimosi peiliukus, nes jie geriau ir švariau nuskuta.

Vieni populiariausių pasaulyje, o ne išimtis ir Lietuvoje, yra Gillette skutimosi peiliukai. Vieni sakys, kad šis populiarumas tik išreklamuotas „brandas“, tačiau daugelio tyrimų rezultatai rodo, jog Gillette taiko pačias aukščiausias technologijas, kad vyrai galėtų nusiskusti nepriekaištingai. Ilgus metus populiariausios Gillette peiliukų rūšys buvo Mach 3, Mach 3 Turbo, Mach 3 Power arba Fusion, Fusion Power. Tačiau neseniai pasirodę naujieji Gillette Fusion Proglide serijos peiliukai vis labiau populiarėja ir neužilgo turėtų iš rinkos išstumti senuosius Mach 3 ir Fusion serijos peiliukus. Fusion Proglide ar Fusion Proglide Power mūsų prekybos centruose kainuoja pakankamai daug ir yra vežami iš Lenkijos. Dėl to jų kokybės negalima lyginti su peiliukais gaminamais Amerikos ar Vakarų Europos rinkai. Tačiau Lietuvoje veikia keletas internetinių parduotuvių (kaip pvz. www.peiliukai.com ), kuriose galite rasti šių naujųjų peiliukų skirtų būtent Amerikos ir Vakarų Europos rinkai gamintų peiliukų už tikrai patrauklią kainą (iki 45% pigiau).

Grįžtant prie palyginimo su barzdaskutėmis, dažnas vyras naudojantis jas sakys, kad su mašinėle skustis yra pigiau ir tai yra jų pagrindinis pretekstas nesiskusti su peiliukais. Tačiau ir barzdaskutėms reikia pakeisti skutimosi mechanizmą, kuris kainuoja pakankamai daug. Todėl galutiniame variante, atsižvelgiant į kainą ir skutimosi kokybę (perkant ne prekybos centruose bet tokiose internetinėse parduotuvėse kaip peiliukai.com), skutimosi peiliukai yra pranašesni nei barzdaskutės.