HomeAutomobiliai

Pradedama naujųjų „Škoda Rapid“ masinė gamyba

Pradedama naujųjų „Škoda Rapid“ masinė gamyba

Čekų automobilių gamintoja bendrovė „Škoda Auto“ pradėjo masinę naujo kompaktiško modelio „Škoda Rapid“ gamybą. Šių metų rugsėjo pabaigoje „Škoda Rapi

audi
„Lamborgini Murcielago“ – neekologiškiausias automobilis
Lietuviški elektromobiliai, kokie jie?

Čekų automobilių gamintoja bendrovė „Škoda Auto“ pradėjo masinę naujo kompaktiško modelio „Škoda Rapid“ gamybą. Šių metų rugsėjo pabaigoje „Škoda Rapid“ švęs savo pasaulinę premjerą Paryžiaus automobilių parodoje, o jau spalio mėnesį naujausias modelis bus pristatytas Europos rinkose, taip pat ir Lietuvoje.

„Škoda Rapid“ serijinės gamybos pradžia yra ypatingas momentas mums visiems, – sako „Škoda Auto“ valdybos pirmininkas Winfriedas Vahlandas. –  Tikime, kad „Rapid“ dar labiau sustiprins „Škoda“ pozicijas tarptautinėse rinkose.“

„Škoda Rapid“ bus trečiasis Mlada Boleslavo gamykloje surenkamas modelis (šalia „Fabia“ ir Octavia“). Šiuo metu gamintojas kaip tik modernizuoja ir plečia esminius gamybos pajėgumus, ruošdamas juos „Rapid“ ir naujos kartos „Octavia“ modelių gamybai. Baigus modernizaciją, surinkimo linijos Mlada Boleslave pajėgumai padidės nuo 800 iki 1200 automobilių per dieną.

Su „Škoda Rapid“ Čekijos automobilių gamintojas siekia pritraukti nedideles šeimas, kurios ieško erdvaus pagrindinis automobilio už prieinamą kainą.

Kartu su „Octavia“ modeliu jis papildys patį masiškiausią kompaktinių automobilių segmentą. Šiandien šis segmentas sudaro apie 36 procentus pasaulinės automobilių rinkos, ir, rinkos ekspertų nuomone, parduotų šio tipo transporto priemonių skaičius iki 2020 metų dar padidės apie 50 proc.

Tarp svarbiausių „Rapid“ savybių yra ir itin didelis, su stiklu atkeliamas bagažinės dangtis, leidžiantis lengvai pakrauti ir pilnai užpildyti 550 litrų talpos krovinių skyrių. Kai galinės sėdynės yra nulenktos, bagažinės apimtis padidėja iki 1490 litrų.