HomeNaujienos

Kitąmet į Lietuvą bus pradėti importuoti kiniški automobiliai

Kinijos automobilių gamintojas „Great Wall“ pranešė, kad nuo kitų metų ruošiasi pardavinėti mašinas Europoje. Kiniškų automobilių tiekimu užsiims „IM

„Audi“ pirmą kartą aplenkė „Mercedes-Benz“ ir „BMW“
Ateitis priklauso elektromobiliams?
Periodinis automobilio aptarnavimas, ką pasirinkti?

Kinijos automobilių gamintojas „Great Wall“ pranešė, kad nuo kitų metų ruošiasi pardavinėti mašinas Europoje. Kiniškų automobilių tiekimu užsiims „IM Group“ kompanija, kuri iš pradžių mašinas pasiūlys Baltijos šalių Lietuvos, Latvijos ir Estijos rinkoms, o nuo 2011 m.

„Great Wall“ produkciją bus galima įsigyti ir Didžiojoje Britanijoje bei Airijoje, rašo „Autocar“.

„IM Group“ šiuo metu į Didžiąją Britaniją importuoja „Subaru“, „Daihatsu“ ir „Isuzu“ markės automobilius.

„Great Wall Motor Company“ sukurti ir pagaminti modeliai atitinka Europos Sąjungos mašinų standartus. Tai užtikrins, kad „Great Wall“ modelių saugumas prilygtų Europoje ir Japonijoje gaminamiems automobiliams“, – rašoma bendrovės pranešime.

Praėjusį mėnesį skelbta, kad Vilniuje automobilių saugos bendovė „Altas“ pradėjo pardavinėti ir „Tata“ markės automobilius iš Indijos. Pirmieji pirkėjams siūlomi modeliai yra miesto reikmėms tinkamas „Indica“ (kainuojantis 25,9 tūkst. Lt) ir pikapas „Xenon“ (41 tūkst. Lt). Kitais metais „Altas“ tikisi modelių gamą praplėsti. Pasak „Alto“ atstovų, ekonomikos nuosmukio metu pigūs indiški modeliai turėtų įtikti įmonėms, kurios mažina savo sąnaudas.