HomeNaujienos

Lietuvoje nuo šiol galima registruoti automobilius su vairu dešinėje pusėje

Lietuvoje nuo šiol galima registruoti automobilius su vairu dešinėje pusėje

Prieš maždaug dvejus ar trejus metus, Europos Komisija nusprendė paduoti Lietuvą į Teisingumo teismą dėl to, kad mūsų šalyje buvo draudžiama registruo

Viena vyno taurė gali būti lemtinga
VW Polo tapo pasaulio „Metų automobiliu“
Lietuviškai išleista pirmoji „Top Gear“ vedėjo knyga „Tik nestabdyk manęs!“

Prieš maždaug dvejus ar trejus metus, Europos Komisija nusprendė paduoti Lietuvą į Teisingumo teismą dėl to, kad mūsų šalyje buvo draudžiama registruoti transporto priemones su vairu dešinėje pusėje. 

Tuometinė mūsų šalies vyriausybė teigė, kad tokiam spaudimui nepasiduos ir savo pozicijos šiuo klausimu nekeis.

Kaip gi pasibaigė visa ši istorija? Trumpai tariant – Lietuva pralaimėjo. Mūsų skaitytojas, Adrijus, pranešė džiugią žinią. Europos Komisija ir Teisingumo teismas priėmė neigiamą sprendimą mūsų šalies vyriausybės atžvilgiu.

Ką tai reiškia? Nuo šiol, atvykę į Regitrą registruoti automobilį ar kitą transporto priemonę su vairu dešinėję, galite nepergyventi. Europos komisijos ir Teisingumo teismo nutarimu, transporto priemonių registravimu užsiimanti „Regitra, privalo nekišti pagalių į ratus ir išduoti valstybinius numerius bei techninį pasą.

Reikėtų paminėti, kad bylą prieš Europos komisiją pralaimėjo ne tik Lietuva, bet ir Latvija, Estija ir Lenkija.

Daugiau informacijos: http://www.samar.pl/__/3/3.a/76547/3.sc/11/EU-Tribunal-to-rule-on-Poland-s-ban-on-RHD-registrations.html?locale=en_EN