HomePatarimai

Ką reikia žinoti perkant valytuvus automobiliui?

Ką reikia žinoti perkant valytuvus automobiliui?

Jei jūsų valytuvai palieka dryžius ar tuščias vietas, tikriausiai laikas naujam rinkiniui. Bandymai parodė, kad net geriausi priekinio stiklo valyt

Kur stovi sektoriniai greičio matuokliai?
Kur plauti automobilį?
JUTA Taurė | Spalio 10d.| Vilnius

Jei jūsų valytuvai palieka dryžius ar tuščias vietas, tikriausiai laikas naujam rinkiniui.

Bandymai parodė, kad net geriausi priekinio stiklo valytuvai pablogėja vos per šešis mėnesius. Štai kodėl mes rekomenduojame pakeisti savo automobilio valytuvus du kartus per metus arba dažniau, jei jie pradeda prarasti savo efektyvumą.

Laimei, jums nereikia išleisti daug pinigų, kad gautumėte gerai veikiančius priekinio stiklo valytuvus. Būna ir visai nebrangių, bet kokybiškų valytuvų kurie savo darbą atlieka puikiai.

Nepriklausomai nuo to, ką mokate, dabar valytuvų gumos greitai genda po kelių mėnesių reguliaraus naudojimo. Priklausomai nuo modelio, gedimas gali pasireikšti kaip dryžiai (vandens linijų palikimas), vandens paskirstymas (o ne išvalymas) arba praleistos nuvalymo vietos. Nešvarus priekinis stiklas yra tikras pavojus saugumui.

Norėdami išnaudoti visas esamų valytuvų galimybes, periodiškai juos tikrinkite. Pakelkite kiekvieną valytuvo svirtį nuo stiklo ir pirštu braukite išilgai guminio krašto. Jei guma yra standi, įskilusi arba nepertraukiamai atsiranda dryžių, jums reikia naujų valytuvų.

Jei automobilių valytuvai yra tinkamos fizinės būklės, bet neefektyviai nuvalo priekinį stiklą, pabandykite juos išvalyti. Tiesiog ant drėgnos kempinės ar skudurėlio užpilkite priekinio stiklo plovimo skysčio arba švelnaus indų plovimo skysčio ir nuvalykite šiukšles nuo gumos ir priekinio stiklo, kur yra valytuvas. Galite būti apdovanoti dar porą mėnesių švariu priekiniu stiklu, neišleisdami pinigų keitimui.

Kai ateis laikas naujiems valytuvams, nepamirškite juos keisti poromis. Jei vienas yra susidėvėjęs, o kitas valo pakankamai gerai, vis tiek keiskite juos abu vienu metu.

Nepamirškite patikrinti galinio valytuvo, jei toks yra jūsų automobilyje. Net jei jis gali būti ne toks naudojamas kaip priekiniai valytuvai, jis yra veikiamas įvairių nešvarumų.

Priekinio stiklo valytuvų šluostės yra įvairių dydžių, ir tikėtina, kad jūsų automobilis kiekvienoje pusėje turės skirtingo dydžio valytuvą. Peržiūrėkite savo automobilio vadovą, išmatuokite valytuvus pats arba paklauskite automobilių dalių parduotuvėje, ar jie tinkami konkrečiam automobiliui.

Nors dauguma mūsų išbandytų valytuvų šepetėlių veikė tinkamai, tarp geriausių ir prasčiausių valytuvų yra didžiulis skirtumas.