HomeNaujienos

Juodai baltas Audi S5 iš Abt

2007 metais Bavarijos kompanija Abt užsiėmė Audi A5, vėliau – dar keliais modeliais. Tik Audi S5 jau senokai laukė “savo valandos”. Ir pagaliau ta val

Ką daryti jei rasoja langai?
Orientacines Vilniuje „Sirdeles” 2010-02-11
Šakių Slalomo Taurė 2018 II etapas rugsėjo 15

s52007 metais Bavarijos kompanija Abt užsiėmė Audi A5, vėliau – dar keliais modeliais. Tik Audi S5 jau senokai laukė “savo valandos”. Ir pagaliau ta valanda išaušo.

Patobulintas iš išorės ir iš vidaus aštuonių cilindrų, visų varomų ratų kupė pavadintas Abt AS5-R. Varikliui buvo skirtas ypatingas dėmesys. Jeigu 4 ir 6 cilindrų varikliuose buvo keista tik valdymo programa, tai “aštunkė” gavo tiesioginio įpurškimo sistemą, kuri tiesiogiai įtakoja charakteristikas: 510 AG prieš 354 AG. Po šių modifikavimų automobilis, buvęs taupiu kelioniniu kupė, tapo nelabai taupia raketa.

Truputėlį patobulinta aerodinamika, firminiai diskai, pakaba su naujomis spyruoklėmis, kurios pažemino automobilį 25-60 mm, bei 380 mm stabdžiai su aštuonių stūmoklių suportais.

Visą šį grožį bus galima pamatyti Ženevos automobilių parodoje. Norėtųsi tikėtis, kad Abt kaip ir iki šiol neužkels kainos.