HomeNaujienos

Du nauji Subaru modeliai Lietuvoje

Įgaliotieji SUBARU atstovai Lietuvoje pirkėjams pristato du naujus modelius: kompaktinės klasės Impreza automobilį su BOXER DIESEL varikliu ir Impreza

Fast lap, Nemuno Žiede 2010 04 17
Vasaros ratas XX,Rugpjūčio 3-5 dienomis
„Subaru“ pristatė naujieną – „Impreza XV crossover“

Įgaliotieji SUBARU atstovai Lietuvoje pirkėjams pristato du naujus modelius: kompaktinės klasės Impreza automobilį su BOXER DIESEL varikliu ir Impreza WRX sedaną su 265 AG varikliu.

Kompaktinės klasės Subaru Impreza modelis nuo šiol pirkėjams siūlomas su 2008 m. pasirodžiusiu BOXER DIESEL varikliu bei 2,5 litro darbo tūrio turbokompresoriniu 265 AG varikliu. Įgaliotieji Subaru atstovai Vilniuje, Kaune, Panevėžyje ir Klaipėdoje jau gali pasiūlyti klientams išbandyti dyzelinę versiją, o WRX sedanas salonus pasieks artimiausiu metu.

Puikiai specialistų, žurnalistų ir Subaru gerbėjų įvertintas opozicinis 2,0 litro darbo tūrio turbodyzelinis variklis nuo šiol montuojamas ir Impreza modelyje. 2008 m. rinkoje pasirodė Legacy sedanas ir universalas, Outback ir Forester modeliai, turintys šį variklį. Juos pirkėjai pamėgo dėl labai gerų techninių savybių, tradicinio patikimumo ir palankios kainos.

Nuo šiol dyzelinį variklį turės ir Impreza. 150 AG ir 350 Nm variklis šį automobilį leidžia vadinti itin sportišku. Ne veltui naujajam modeliui skirta WRX versijoje montuojama pakaba: Impreza Boxer Diesel taps vienu dinamiškiausių dyzelinių modelių tarp kompaktinės klasės konkurentų. Dyzelinis variklis derinamas su 6 laipsnių mechanine pavarų dėže.

Lietuvos rinkoje bus prekiaujama dviem modelio versijomis: 2.0D RS kainuos 72.500 Lt, 2.0D Sport modifikacija įvertinta 80.900 Lt. Pastaroji turės užvedimo mygtuku sistemą, 17 colių lengvojo lydinio ratlankius, sportines Recaro sėdynes, ksenoninius priekinius žibintus, daug kitos saugumo ir komforto įrangos. Bazinis variantas irgi puikiai tiks vairuotojams: 6 saugos oro pagalvės, automatinis kondicionierius, radijas su CD grotuvu, greičio palaikymo sistema, 16 colių lengvojo lydinio ratlankiai ir t.t.

Naujiena Baltijos šalių rinkoje derėtų vadinti Impreza WRX sedaną. Naujoji Impreza Europoje buvo siūloma hečbeko kėbulu, o dabar atsirado ir sedanas. Šis modelis turės 265 AG variklį (WRX hečbekas ir toliau liks su 230 AG varikliu) – tad tai gali būti savotiška alternatyva neapsisprendusiems, ką rinktis – WRX ar 300 AG turintį WRX STI automobilį.

Lietuvos rinkoje Impreza WRX sedanas kainuos 88.700 Lt. Tiek pat kainuos ir 230 AG variklį turintis WRX hečbekas.