HomeAutomobilių įranga

GPS navigacijos automobiliams

GPS navigacijos automobiliams

GPS – tai Globalinio Pozicijavimo Sistema (Global Positioning System = GPS). Tai yra didelio tikslumo palydovinė radionavigacinė sistema, suteikianti

Pildyk ‘Naktynės’ Orentacinės varžybos
GSP „Kaukaro žiedo taurė“ 1 etapas 05.03 Vilnius
5 daiktai patogiai ir saugiai išvykai automobiliu

GPS – tai Globalinio Pozicijavimo Sistema (Global Positioning System = GPS). Tai yra didelio tikslumo palydovinė radionavigacinė sistema, suteikianti informaciją apie objektų padėtį erdvėje (3D), jų judėjimo greitį, kryptį ir įveiktą atstumą, atstumus iki pasirinktų taškų, apie tikslų vietos laiką duotu momentu, geografinius duotos vietovės saulėtekio/saulėlydžio laikus, mėnulio fazes. GPS veikia nepriklausomai nuo oro salygų, paros ar metų laiko, vienodai bet kokioje pasaulio vietoje.

Pagrindiniai GPS navigacijų gamintojai:

  • Garmin
  • Tom Tom
  • Becker
  • Navio
  • Prestigio

Kokią navigaciją pirkti, kuri iš jų geresnė ? Vienareikšmiško atsakymo nėra. Priklauso nuo automobilio kurį vairuoji, ar tai lengvasis ar sunkvežimis, kam bus naudojama, ar darbui, ar tiesiog naujame mieste, ar keliaujant po europą.  Kitas dalykas produkto kokybė, žemėlapiai, atnaujinimai ir t.t.  Veikimo laikas, ekrano dydis. Reikia apgalvoti visus šiuos dalykus, sakysite, kam mokėti brangiau už garmin, jei galima kinietišką navigaciją be brando nusipirkti daug pigiau, bet kokybės ir garantijos tai nebus, kai butent tuo metu kelyje jums reikės kažkur nuvažiuoti.