HomeRenginiai

Mažiau nei mėnuo liko iki tradicinio žiemos ralio „Halls Winter Rally 2013“

Mažiau nei mėnuo liko iki tradicinio žiemos ralio „Halls Winter Rally 2013“

Iki vieno iš populiariausių Lietuvos renginių – tradicinio žiemos ralio – „Halls Winter Rally 2013“ liko mažiau nei mėnuo. Jau sausio 26-ąją Uteno

Lietuvos DRAG čempionato IV etapas – 2011.09.10
Liepos 7d. „Time Attack“ automobilių lenktynės
Top Gear Live – Lenkijoje rengia daugybę atrakcijų

Iki vieno iš populiariausių Lietuvos renginių – tradicinio žiemos ralio – „Halls Winter Rally 2013“ liko mažiau nei mėnuo. Jau sausio 26-ąją Utenos regione suriaumos galingų lenktyninių automobilių varikliai, o greičio fiestos stebėti susirinks minios žiūrovų. Tačiau patiems nekantriausiems ralio žiūrovams dar teks pasukti galvą, ką veikti iki tol, o organizatoriams pasistengti, jog atvykę žmonės ne tik gautų geriausių emocijų, tačiau ir liktų maloniai nustebinti.

Šiemet kaip niekad ilgo šventinio laikotarpio dienomis ralio organizatoriai buvo vieni iš nedaugelio, kurių veiklos šventinis snaudulys beveik nesulėtino.

Dar prieš pat didžiąsias šventes „Halls Winter Rally“ organizatoriai susitiko su Utenos rajono savivaldybės ir įvairių tarnybų vadovais bei kitais organizacinio komiteto nariais aptarti jau atliktų bei dar laukiančių darbų. Aptarimo metu buvo pristatytos būsimos „Halls Winter Rally 2013“ naujovės, atrakcijos žiūrovams ir miestiečiams, ralio atributikos pavyzdžiai, trasų žemėlapiai bei daug kitos informacijos, užtikrinančios tradiciškai sklandų ir konstruktyvų organizatorių, savivaldybės bei įvairių institucijų ir tarnybų bendradarbiavimą.
Pasak Utenos rajono savivaldybės mero Alvydo Katino, nieko nuostabaus, kad jau penktus metus iš eilės Utenos apylinkėse vyks ši didžiausia žiemos šventė.

„Gražios tradicijos tęstinumą lemia ne tik puikūs renginio atgarsiai iš praeitų metų, bet ir puikiai išvystytas bendras Utenos rajono savivaldybės ir organizatorių įdirbis, siekiant suteikti nepakartojamų įspūdžių žiemos pramogų išsiilgusiems žiūrovams, regiono gyventojams bei dalyviams. Teko girdėti, kad atvykimu į Utenos regione vyksiančias lenktynes domisi sportininkai iš Lenkijos, Čekijos ar net tokių pakankamai tolimų šalių kaip Italijos. Tai, kad užsienio lenktynininkai patys domisi renginiu yra neabejotinas visą organizacinį procesą valdančių ir koordinuojančių žmonių nuopelnas“, – kalbėjo A. Katinas po susitikimo su renginio organizatoriais.

Greičiausia žiemos švente tituluojamas renginys vyks sausio 26 dieną, šeštadienį, Utenos apylinkėse. Organizatoriai planuoja, kad į jį tradiciškai atvyks maždaug šimtas ekipažų, kurių važiavimą stebės daugiau nei 50 tūkstančių žiūrovų. „Halls Winter Rally 2013“ yra pirmasis Lietuvos ir Šiaurės Europos zonos ralio čempionatų bei pirmasis Baltijos žiemos ralio taurės etapas.

Šaltinis: SportIN