HomeNaujienos

Datsun vėl gamins automobilius

Datsun vėl gamins automobilius

Carlosas Ghosnas dabartinis „Renault-Nissan“  koncerno vadovas  pranešė labai įdomią naujieną, kad bus bandoma atgaivinti „Datsun“ vardą.  Numatoma vi

Slalomas Narvydiškių aerodrome 09-11
Iššūkiai keliuose – kaip jiems pasiruošti
Lietuviški elektromobiliai, kokie jie?

Carlosas Ghosnas dabartinis „Renault-Nissan“  koncerno vadovas  pranešė labai įdomią naujieną, kad bus bandoma atgaivinti „Datsun“ vardą.  Numatoma vizija, kad šio tipo automobiliai tam tikrose šalyse bus parduodami kaip biudžetiniai.  Pirmiausiai „Datsun“ automobiliai bus pradėti pardavinėti pietryčių Azijoje, taip pat Rusijoje ir Indijoje. Planuojama, kad prekyboje šios markės automobiliai pasirodys 2014 metais, praneša autocar.co.uk.

„Datsun“ automobiliai buvo pardavinėjami 1932-1981 metais. Vėliau šis prekės ženklas įsiliejo į „Nissan“ prekinį ženklą. Kalbos apie galimą „Datsun“ sugrįžimą tarp automobilių ekspertų sklandė gana seniai, tačiau tik dabar oficialiai paskelbta apie šio prekės ženklo sugrįžimą į rinką.

„Renault-Nissan“ atstovai mano, kad „Datsun“ galės sėkmingai konkuruoti su „Tata Nano“ ir kitais nebrangiais automobiliais.

Datsun

Datsun

Pranešdamas apie „Datsun“ sugrįžimą į rinką automobilių gamintojas C.Ghosnas taip pat prasitarė, kad žada investuoti į pietryčių Azijos regioną. Kompanija svajoja iki 2016 metų regione pardavimus padidinti nuo 60 tūkst. iki 200 tūkst. automobilių per metus. Įmonė ruošiasi statyti automobilių surinkimo gamyklą, kuriai reikės paaukoti apie 400 mln. dolerių.