HomeRenginiai

Rat Race 2011.03.10

Rat Race 2011.03.10

Kas tai? „RAT RACE“- tai netradicinės orientacinės automobilių varžybos. Kiekvienam varžybose dalyvaujančiam automobilio ekipažui (2-5 žmonės) pate

Nuotraukos iš renginio „Aukštaitijos taurė 2013”
Iššūkiai keliuose – kaip jiems pasiruošti
„INSANE Winter”- crazy slalomas Trakuose Gruodžio 5d.

Kas tai?
„RAT RACE“- tai netradicinės orientacinės automobilių varžybos. Kiekvienam varžybose dalyvaujančiam automobilio ekipažui (2-5 žmonės) pateikiami lapai su įvairiomis originaliomis, linksmomis ir loginio mąstymo bei žinių reikalaujančiomis užduotimis, kuriose užkoduotos įvairios Kauno vietos. Užduotis reikia įvykdyti neviršijant nustatyto laiko limito.

Kada?
Varžybas pradedame kovo 10-ąją dieną, 19:00- 19:30 nuo stovėjimo aikštelės Savanorių pr. 210 (priešais parduotuvę Hyper Maxima)

Kodėl verta?

RAT RACE varžybų prizininkai šį kartą džiaugsis vakarėliu jiems ir jų draugams sodyboje „Vilaitė”, „Motosafariu” ir kitomis pramogomis „Lokės Pėdoje”, skrydžiais oro balionais, sklandytuvais bei begale kitų rėmėjų įsteigtų prizų!

Ko Jums reikia?

Kaip ir visada, jums tereikia automobilio, bent vieno šturmano (galite turėti, kad ir tris- taisyklės to nedraudžia), ir fotoaparato. Patariame turėti ir navigacijos prietaisą arba žemėlapį. Tada belieka tik užsiregistruoti http://www.ratrace.lt puslapyje ( kaina- 40 Lt ekipažui), ir kovo 10 dieną, 19:00- 19:30h. atvykti į aikštelę Savanorių pr. 210 (Žemėlapis). Registracija vyks ir renginio vietoje, tačiau kaina bus didesnė- 50 Lt ekipažui. Norėtume pabrėžti, kad varžybų metu galite tikėtis bet ko, tad jei nesate pasirengę iššūkiams, ši pramoga- ne Jums.

Ką dar būtina žinoti?

Taisyklės nepakito: kiekviename ekipaže- nuo dviejų iki penkių žmonių. Kiekvienas dalyvis privalo laikytis visų kelių eismo taisyklių, už bet kokį pažeidimą ekipažas bus diskvalifikuojamas. Organizatoriai neatsako už dalyvių saugumą ir sveikatą. Ekipažų skaičius gali būti ribojamas!

Afterparty

Pasidalinti varžybų įspūdžiais ir smagiai praleisti vakarą kviečiame į Kauno klubą „Papa Jazz“, kur apdovanosime varžybų nugalėtojus bei smagiai praleisime laiką kartu su DJ SIMPLE (Embassy club). Į „RAT RACE“ vakarėlį kviečiami visi norintys!

Generalinis renginio rėmėjas:

Žalvaris – http://www.zalvaris.lt
Automobilinių atliekų surinkimas ir tvarkymas