HomeAutomobiliai

BMW M4 Coupe

BMW M4 Coupe

BMW gamintojas oficialiai išplatino koncepcinio BMW M4 Coupe modelio atvaizdus. Kupė buvo pristatytas Pebble Beach, Kalifornijoje, JAV vykstančiame ka

Orientacines Vilniuje „Sirdeles” 2010-02-11
Viena vyno taurė gali būti lemtinga
Kokias paslaugas teikia automobilių spynų meistrai?

BMW gamintojas oficialiai išplatino koncepcinio BMW M4 Coupe modelio atvaizdus. Kupė buvo pristatytas Pebble Beach, Kalifornijoje, JAV vykstančiame kasmetiniame automobilių festivalyje.

Pasak BMW M padalinio prezidento Friedricho Nitschkes, koncepcinis BMW M4 Coupe atspindi visą BMW M filosofiją. Tai galingi automobiliai su lenktynių trasose patikrintais motorais, bet tinkami važinėti kasdien. Automobilio stogas pagamintas iš anglies pluošto, taip pat šis tvirta, bet lengva medžiaga panaudota priekiniams ir galiniams ortakiams.

Gamybai parengta versija debiutuos kitų metų sausį Detroite vyksiančioje automobilių parodoje. Naujasis BMW M4 Coupe (F32) pakeis BMW M3 kupė (E92) modelį. Taip pat Detroite bus pristatytas ir BMW M3 (F30) sedanas.

Nors gamintojas oficialiai nepateikė techninių duomenų, panašu, kad į BMW M3 kupė (E92) montuotas atmosferinis V8 4,0l/420 AG variklis bus pakeistas galingesniu, bet taupesniu šešių cilindrų eilėje su dvejomis turbinomis 3,0l motoru.