HomeNaujienos

Audi pripažinta geriausia 2013 metų markė Kinijoje

Audi pripažinta geriausia 2013 metų markė Kinijoje

Kinijos „Metų automobilio“ konkurse išrinko geriausius 2013 metų automobilius. Skaitytojų simpatiją „Audi" pelnė net dešimtyje konkurso kategorijų – d

VAG Track day + Show off! Liepos 14d.
10 geriausių variklių
audi

Kinijos „Metų automobilio“ konkurse išrinko geriausius 2013 metų automobilius. Skaitytojų simpatiją „Audi” pelnė net dešimtyje konkurso kategorijų – daugiausia iš visų gamintojų.

Kinijoje gaminamas, vietos rinkai skirtas Audi A6 L nugalėjo net dvejose kategorijose. Jis pripažintas geriausiu aukštesniosios vidutinės klasės automobiliu ir geriausiu didesniuoju šeimyniniu automobiliu.

Taip pat vietinės gamybos Audi Q5 nuskynė laurus vietinės gamybos SUV ir visureigių kategorijoje.

Vienvaldžiu aukščiausios klasės automobilių kategorijos lyderiu tapo Audi A8 L.

Iš viso susižėrusi net šešetą apdovanojimų už konkrečius automobilių modelius, Audi bendrovė neliko nepastebėta ir kaip automobilių gamintoja. Šiemet jai atiteko garbingas Ekologiškiausio automobilių gamintojo titulas.

Šis įvertinimas kinams itin svarbus, nes paneigia įsigalėjusį mitą, jog į Kiniją brukamos pasenę technologijos ir šiaip atgyvenęs šlamštas. 2011 metais Audi bendrovės Kinijos padalinys kartu su Kinijos gamybos partneriu FAW-VW priėmė ambicingą strategiją – iki 2013 – ųjų 15% sumažinti Kinijoje gaminamų automobilių degalų sąnaudas. Tikslas pasiektas vietinės gamybos automobiliuose diegiant pažangią start-stop technologiją, stabtelėjimų metu išjungiančią variklį. Dėl to degalai taupomi stabtelėjus prie šviesoforo arba važiuojant miesto automobilių eismo sraute.

Taip pat sparčiai diegiama elektros energijos regeneravimo technologija ir iš lengvo lydinio pagaminti konstrukciniai kėbulo elementai. Pirmoji technologija mažina elektros energijos sąnaudas, o lengvų lydinių naudojimas mažina bendrą automobilio svorį. 2012 metais Audi tapo pirmąja bendrove, masiškai diegiančia lengvo lydinio elementus į Kinijoje gaminamus automobilius.

Šie metai irgi bus gausūs įvykių Audi Kinijos padaliniui. Šiemet sukanka 25 metai nuo Audi padalinio įkūrimo, kai buvo įkurta bendra Volkswagen koncerno ir vietos gamintojo FAW bendra įmonė. Šis aljansas atvedė į Kiniją Audi, Volkswagen ir kitas Volkswagen koncernui priklausančias automobilių markes bei suteikė galimybę Audi bendrovei patikimai įsitvirtinti Kinijos Premium automobilių segmente ir tapti jo lyderiu.

Pernai debiutavęs vietinės gamybos ir vietos rinkai skirtas Audi A6 L modelis svariai įtakojo pernykščius rekordinius Audi pardavimus Kinijoje ir, kaip matyti iš metų pradžios rezultatų, tęsia šią gerą tendenciją.

Greitai Kinijos keliais pradės riedėti ir vietinės gamybos Audi Q3, o Pietų Kinijoje, Fošano mieste neseniai pastatytoje ir veiklą pradėjusioje gamykloje nuo konvejerio nuriedės Kinijai skirtas naujausios kartos Audi A3.