HomeRenginiai

Artėjantį pavasarį Kėdainių aerodrome – tarptautinis SAAB ir VOLVO sąskrydis

Artėjantį pavasarį Kėdainių aerodrome – tarptautinis SAAB ir VOLVO sąskrydis

Bundanti gamta šių metų pavasario vidurio savaitgalį pačioje Lietuvos širdyje – Kėdainiuose, Daukšių aerodrome, suburs švediškų automobilių markių myl

Volvo Concept Coupe
520 AG turintis „Lamborghini Gallardo“ prieš seną „Volvo S40“
Slalomas Narvydiškių aerodrome 09-11

Bundanti gamta šių metų pavasario vidurio savaitgalį pačioje Lietuvos širdyje – Kėdainiuose, Daukšių aerodrome, suburs švediškų automobilių markių mylėtojus į pirmąjį jų tokio didelio masto renginį, kurį inicijuoja ir organizuoja SAAB Lithuania bendruomenė kartu su Lietuvos Volvo autoklubais.

Daugybė stilingų automobilių ir pramogų renginyje, kuris skirtas išskirtinai tik švediškų automobilių savininkams bei jų ekipažo nariams, sulauks dalyvių ne tik iš pačios Lietuvos, bet ir iš kaimyninių šalių.
Vieta – Kėdainių aerodromas pasirinkta neatsitiktinai. SAAB, kaip ir iš (lėktuvų variklių) dalies Volvo, glaudžiai susijusi ir siejama su lėktuvų pramone, nes savo veiklos pradžioje SAAB kompanija būtent juos ir gamino. Markės pavadinimas atitinkamai ir iššifruojamas – Svenska Aeroplan Aktie-Bolaget (liet. Švedijos lėktuvų akcinė bendrovė). Tad lėktuvų take SAAB ir jų pilotai jaučiasi kaip namie.

Be pagrindinių drago ir slalomo rungčių, 2-iejų km ilgio ir 50 m pločio asfalto dangos aerodrome, renginio organizatoriai pasiūlys sudalyvauti ir kitose rungtyse bei rinkimuose: garsiausios (švariausiai skambančios) audio sistemos, gražiausio automobilio, gražiausių ratlankių, labiausiai sužemintos pakabos, geriausio ir kartu švariausio išmetimo sist. bei variklio garso. Nugalėtojai bus apdovanoti UAB „Autodiena“, UAB „Volvoparts“ ir UAB „Lesta“ įsteigtais prizais.
Taip pat dalyvių lauks kitos pramogos ir paslaugos: „Burnout Kiss“ (tik jei bus iš anksto užsiregistravusių), drift taxi (tik jei bus iš anksto užsiregistravusių), drift academy (tik jei bus iš anksto užsiregistravusių), Dyno stendas – viena ašimi varomiems (tik jei bus iš anksto užsiregistravusių), auto elektronikos specialisto paslaugų stendas, asmeninė automobilio fotosesija su prof. fotografu/-ais, BBQ (barbecue) ir kt.

Dienai einant į pabaigą ir sutemus visi bus pakviesti į renginio „afterparty“ Kėdainių naktiniame klube „WeekEnd“.
Norinčiųjų kitą dieną lauks ekskursija į medžių lajų taką, Anykščių regioniniame parke ir pietūs, atsisveikinant iki kitų kartų.

Renginio data ir laikas: 2016 m. balandžio 16 d. 12 val. 00 min.
Vieta: Kėdainių (Daukšių) aerodromas (koordinatės: 55.3117, 23.9562)
Visa kita su renginiu susijusi informacija skelbiama ir registracija vykdoma Facebook grupėje: www.facebook.com/groups/1669121803305708

Kontaktams: mob. tel. nr. +370 674 50107, el. p. saablithuania@groups.facebook.com arba www.facebook.com/groups/1669121803305708

Parengė: Viktoras Feiginas, Martynas Ladiga (SAAB Lithuania klubo atstovai)