HomeNaujienosJuokai

Vyro charakteris pagal jo vairavimo manierą

Vyro charakteris pagal jo vairavimo manierą

Sutikite, vyrai, atsisėdę prie automobilio vairo, visiškai pasikeičia ir tampa neatpažįstamais. Šiek tiek aukščiau pakelia nosį, pakeičia balso tembrą

RAT RACE 2010.09.24
Google Street View – vėl Lietuvoje
Stresas prie vairo – patarimai kaip to išvengti

Sutikite, vyrai, atsisėdę prie automobilio vairo, visiškai pasikeičia ir tampa neatpažįstamais. Šiek tiek aukščiau pakelia nosį, pakeičia balso tembrą ir… kiekvienas skirtingai dėlioja rankas ir laiko galvą. Ar kada susimąstėte, kad pagal jo vairavimo manierą, galima išsiaiškinti vidines jo savybes ir net… jo tradicijas lovoje!

Vairuoja abiem rankom

Vyras, vairą laikantis abiem rankom, yra tvirtai įsikibęs į gyvenimą ir nežada paleisti greta jo esančių žmonių. Tokie vyrai dažniausiai yra šeimos žmonės, kuriems rūpi ne tik paties saugumas ir gera nuotaika, bet ir tų, su kuriais būna kiekvieną dieną. Lovoje toks vyras dažniausiai mėgsta vadovauti.

Vairą laiko iš viršaus

Tai mėgstantis vadovauti vyras, kuriam svarbiausia gyvenime justis šeimos galva. Jam patinka, kai viskas yra daroma taip, kaip nori jis pats. Retai kada sutinka su greta esančių žmonių nuomonėmis. Lytinį aktą visada pradeda misionieriaus poza.

Vairą laiko iš apačios

Tai vyras, kuris mielai sutinka, kad jo moteris būtų ne tik viršesnė, bet ir įspūdingesnė, puikesnė ir geresnė. Tokie vyrai nesiliauja liaupsinę savo antrosios pusės ir yra pasiryžę atiduoti joms visą savo gyvenimą neprašydami nieko atgal. Lovoje šie vyrai mėgsta eksperimentuoti ir yra labai ištvermingi.