HomeRenginiai

„TYRUMA RAT RACE” Šiauliai Gruodžio 9d.

„TYRUMA RAT RACE” Šiauliai Gruodžio 9d.

ORIENTACINĖS AUTOMOBILIŲ VARŽYBOS „ TYRUMA RAT RACE“ ATKELIAUJA Į ŠIAULIUS! „Rat Race“- tai didžiulio populiarumo Kaune sulaukusios orientacinės

Slalom Mania Cup 1 Etapas 08-07
Rakursu orientacines varzybos Kaune, 10.05.14
Porsche klubas Lietuva sezono atidarymas

ORIENTACINĖS AUTOMOBILIŲ VARŽYBOS „ TYRUMA RAT RACE“ ATKELIAUJA Į ŠIAULIUS!

„Rat Race“- tai didžiulio populiarumo Kaune sulaukusios orientacinės automobilių varžybos. Kiekvienam varžybose užsiregistravusiam automobilio ekipažui (2-5 žmonės) pateikiami lapai su įvairiomis originaliomis, linksmomis bei loginio mąstymo ir žinių reikalaujančiomis užduotimis, kuriomis užkoduotos įvairios miesto vietos. Dalyviai, iššifravę užduotis, turi aplankyti kuo daugiau šių vietų per tam tikrą laiko limitą.
Jau dvejus metus Kauno mieste vykstančios orientacinės automobilių varžybos kaskart pritraukia daugybę įvairaus amžiaus dalyvių, ištroškusių nuotykių bei iššūkių. „Rat Race“ komanda džiaugiasi galėdama pristatyti pirmąjį renginį Šiauliuose.

Norint dalyvauti „Tyruma Rat Race“, Jums tereikia automobilio, bent vieno šturmano (galite turėti kad ir tris- taisyklės to nedraudžia), taip pat fotoaparato. Patariame turėti ir navigacijos prietaisą arba žemėlapį. Tada belieka tik užsiregistruoti http://www.ratrace.lt/ puslapyje (kaina- 40 Lt ekipažui), ir gruodžio 9 dieną, 19:00-19:30 h atvykti į aikštelę prie Šiaulių arenos (J. Jablonskio g. 16). Registracija vyks ir renginio vietoje, tačiau kaina bus didesnė- 50 Lt ekipažui.

Atsiminkite, kad kiekvieną ekipažą turi sudaryti nuo dviejų iki penkių žmonių. Kiekvienas dalyvis privalo laikytis visų kelių eismo taisyklių, už bet kokį pažeidimą ekipažas bus diskvalifikuojamas. Organizatoriai neatsako už dalyvių saugumą ir sveikatą. Ekipažų skaičius gali būti ribojamas!
Norėtume pabrėžti, kad varžybų metu galite tikėtis bet ko, tad jei nesate pasirengę iššūkiams- ši pramoga ne jums.

Varžybų organizatoriai garantuoja ne tik įsimintiną pramogą sumaniausiems ekipažams, bet ir vertingus renginio partnerių įsteigtus prizus- pasivažinėjimą su Europos ralio čempionu Aurelijumi Simaška, plokščiaekranį televizorių, bei galybę rėmėjų įsteigtų dovanų.

Pasidalinti varžybų įspūdžiais ir smagiai praleisti vakarą kviečiame į klubą „Martini“, kur paskelbsime varžybų rezultatus, karūnuosime nugalėtojus ir smagiai atšvęsime!

Išsamesnė informacija ir registracija – http://www.ratrace.lt/