HomeRenginiai

Top Gear Live – Lenkijoje rengia daugybę atrakcijų

Top Gear Live – Lenkijoje rengia daugybę atrakcijų

Rugsėjo 21 d. Varšuvoje nugriaudės ketvirtosios „VERVA Street Racing“ lenktynės, kurių žiūrovų šiemet laukia pirmą kartą Vidurio Europoje rengiamas „T

Lietuvos DRAG čempionato IV etapas – 2011.09.10
Omnitel 1000 km lenktynės
Halls Winter Rally 2015

Rugsėjo 21 d. Varšuvoje nugriaudės ketvirtosios „VERVA Street Racing“ lenktynės, kurių žiūrovų šiemet laukia pirmą kartą Vidurio Europoje rengiamas „Top Gear Live“ šou. Specialiai šia proga „Top Gear Live“ komanda rengia išskirtinį pasirodymą, kurio metu laukia daugybė nepamirštamų atrakcijų, tokių kaip moto-vežimų lenktynės ir automobilių kerlingas.

„Žinome, kad „Top Gear“ turi didelį būrį gerbėjų Lenkijoje, todėl labai džiaugiamės galėdami jungtis į vieną komandą su „Verva Street Racing“ organizatoriais ir surengti išskirtinį pasirodymą Nacionaliniame stadione Varšuvoje“, – sakė „Top Gear Live“ vykdomasis direktorius James Cooke-Priest. Pasak jo, „Top Gear Live“ pasirodymas Lenkijoje nustebins net visko mačiusius automobilių sporto gerbėjus.

Artėjantį pasirodymą ves visame pasaulyje gerai žinomo televizijos šou „Top Gear“ vedėjų komanda. Richard Hammond, Jeremy Clarkson ir James May drauge su paslaptinguoju Stigu šou ves tiesiogiai iš mobilios studijos, varomos „Chevrolet Corvette V8“ varikliu, kuri leis ne tik sekti kas vyksta stadione, bet ir patiems atlikti įmantrių manevrų.

Unikalią atmosferą padės sukurti ne tik kvapą gniaužiantys triukai ir tipiškas britų humoras, kuriuo ši komanda garsėja, bet ir išties neįprastas lenktynių formatas. Pasirodymo Lenkijoje metu bus surengtos netradicinės moto-vežimų lenktynės. Tai senovės romėnų itin pamėgta pramoga, kurią „Top Gear“ komanda sujungė su naujomis XXI a. technologijomis. Pačių šou vedėjų vairuojamus dviračius vežimus vietoje arklių trauks mopedai. Nemažiau įdomų reginį žada ir automobilių kerlingas – nauja populiaraus žiemos sporto versija.

Renginį pradės „Orlen“ ir „Verva“ komandų lenktynininkų Adam Małyszc ir Kuba Giermaziak pasirodymas, kuris žada tikrą adrenalino dozę. Tuo tarpu „driftingo“ gerbėjų laukia išskirtinis Jakubo Przygonskio pasirodymas, kurio metu lenktynininkas vairuos patobulintą „Toyota GT86“, turintį daugiau nei tūkstantį arklio galių.

„Tai pirmas kartas, kai toks pasirodymas vyksta taip arti Lietuvos. Žinome, kad visame pasaulyje garsi televizijos laida turi daugybę gerbėjų ir mūsų šalyje, todėl šių metų „VERVA Street Racing“ lenktynių neabejotinai laukia daugelis vairuotų. Tai parodė ir itin aktyvus dalyvavimas mūsų tinklo rengtame žaidime, kurio pagrindinis prizas – kelionė dviems į „Top Gear Live“ pasirodymą“, – sakė „VERVA Street Racing“ partnerio Lietuvoje degalinių tinklo „Orlen“ komercijos direktorius Saulius Žilėnas. Pasak jo, visai neseniai paaiškėjo ir žaidimo nugalėtoja, kuria tapo vairuotoja iš Mažeikių. Ji į Varšuvą ketina važiuoti drauge su anūku.

„Top Gear Live“ pasirodymai subūrė jau daugiau nei 1,5 mln. gerbėjų visame pasaulyje, kaskart surinkdami sausakimšus stadionus. Kiekvienais metais rengiamas turas reikalauja net 135 sunkvežimių, 3 laivų ir krovininio lėktuvo bei daugiau nei 150 rinkinių padangų. Šis pasirodymas buvo surengtas daugybėje šalių, įskaitant Australiją, Olandiją, Rusiją, Pietų Afrikos Respubliką ir Didžiąją Britaniją. Lenkijoje surengtas pasirodymas bus pirmasis šio šou istorijoje, rengiamas tokio dydžio stadione.„VERVA Street Racing“ lenktynės Lenkijos sostinėje vyksta jau ketverius metus iš eilės. Kasmet jos pritraukia dešimtis tūkstančių žiūrovų iš visos Europos, taip pat ir Lietuvos. Kaip ir ankstesniais metais lenktynių partneris Lietuvoje degalinių tinklas „Orlen“ automobilių sporto gerbėjams dovanojo galimybę jas išvysti savo akimis. Šiemet žaidime dėl kelionės į „Top Gear Live“ pasirodymą VERVA gatvės lenktynių metu dalyvavo kaip niekada didelis būrys vairuotojų. Žaidimo dalyviams išdalinta apie 16 tūkst. puodelių kavos, o kiekvieną penktadienį jie taip pat laimėjo 100 ir 1000 litų vertės kuponus degalams.