HomeRenginiai

„Search The Night” Orientacinės varžybos Marijampolėje

2010 Vasario 26 dieną (penktadienį) rengiamos orientacinės varžybos šalia Marijampolės pieno koncervai aikštelėje (Statybininkų gatvė). REGISTRACIJA

VipSauga Track Day 2010/10/02 Kacergine
RAT RACE 2010.09.24
GSP „Kaukaro žiedo taurė“ 1 etapas 05.03 Vilnius

2010 Vasario 26 dieną (penktadienį) rengiamos orientacinės varžybos šalia Marijampolės pieno koncervai aikštelėje (Statybininkų gatvė).
REGISTRACIJA nuo 20:00 iki 20:50.
STARTAS 21:00.
STARTINIS MOKESTIS:
Registruojantis starto vietoje – 30LT.
Su išankstine registracija – 20LT.
Išankstinė registracija el. paštu naujokas66@gmail.com (Vairuotojo vardas ir automobilio markė bei modelis)
Atvažiuojant su savimi būtinai turėti fotoaparatą (su veikiančiu blicu, kad būtų įmanoma padaryti padorias nuotraukas, aiškiai suprantamas /mobilus telefonas dažniausiai tinkamas tik kalbėtis/ ), ir pagal save norimas pagalbines priemones, pvz.: žemėlapis, gps, notebook ir pan.
Ekipažą sudaro tik 4 nariai!
BŪTINA LAIKYTIS KELIŲ EISMO TAISYKLIŲ!!!

Bus sudarytas optimalus maršrutas, kuris bus pravažiuotas pagal KET, ekipažas surinkęs visus chekpointus ir atvažiavęs į finišą anksčiau negu organizatoriai kontrolinio važiavimo metu bus diskvalifikuotas. Taip pat gali būti kontroliniai ekipažai mieste ar prie checkpointų, kurie stebės ar nėra pažeidinėjamos KET, esant grubiems pažeidimams organizatoriai pasilieka teisę ekipažą diskvalifikuoti.
Ekipažas, gali nesurinkti daugiausia 2 chekpointų. Nesurinkę daugiau – reiškia nefinišavimą. Už vieną nesurinktą chekpointą +20min.
Chekpointai bus atidaryti iki 24:00val.

Finišavus pateiksite lapus su įvykdytomis užduotimis ar surastais objektais.
Sėkmes dalyviams.