HomeRenginiai

RAT RACE Kaunas Kovo 10d.

DĖMESIO! RAT RACE SUGRĮŽTA Į KAUNO GATVES! Kada? Pradedame Kovo 10-ą Kaune. Šį kartą dalyvių lauks dar nuotaikingesnės ir originalesnės užduotys, ve

JUTA Taurė | Spalio 10d.| Vilnius
SmartRace – 2011/11/12 – Kaunas – Orientacinės automobilių varžybos
Audi pripažinta geriausia 2013 metų markė Kinijoje

DĖMESIO! RAT RACE SUGRĮŽTA Į KAUNO GATVES!
Kada?
Pradedame Kovo 10-ą Kaune. Šį kartą dalyvių lauks dar nuotaikingesnės ir originalesnės užduotys, vertingesni prizai. Vakarą tradiciškai užbaigsime muzikos klube „Papa Jazz“, kur Jūsų nuotaiką kels Dj Mamania karštais RnB ritmais.
Kodėl verta?
Varžybų nugalėtojai bus apdovanoti daugybe iš tiesų vertingų prizų, kuriuos įsteigė mūsų partneriai ir rėmėjai. Šį kartą pirmųjų 3 vietų nugalėtojai džiaugsis galimybe išbandyti kvapą gniaužiantį pasivažinėjimą žiedo trasa su Lietuvos žiedinių automobilių varžybų čempionu Aurelijumi Simaška, kompanijos „Baracuda“ įsteigtais pasivažinėjimais vandens bei keturračiais motociklais, žemadažniais garsiakalbiais. Apdovanoti bus net 10 greičiausiai užduotis įveikusių ekipažų!

Ko Jums reikia?

Jums tereikės turėti automobilį, bent vieną šturmaną (galite turėti, kad ir keturis- taisyklės to nedraudžia), taip pat fotoaparatą, patartina turėti ir navigacijos prietaisą arba žemėlapį. Tada belieka tik užsiregistruoti puslapyje http://www.ratrace.lt (kaina- 35 Lt ekipažui), ir kovo 10 dieną,19:00 – 19:30h atvykti į aikštelę prie pėsčiųjų Panemunės tilto . Registracija vyks ir renginio vietoje, tačiau kaina bus didesnė- 45 Lt ekipažui.

Ką dar būtina žinoti?

Kiekviename ekipaže- nuo dviejų iki penkių žmonių. Kiekvienas dalyvis privalo
laikytis visų kelių eismo taisyklių, už bet kokį pastebėtą pažeidimą ekipažas bus diskvalifikuojamas. Organizatoriai neatsako už dalyvių saugumą ir sveikatą. Ekipažų skaičius gali būti ribojamas!

Dar trumpai apie afterparty

Smagiai praleisti vakarą kviečiame ne tik „Rat race“ dalyvius. Į vakarėlį „Papa Jazz“ kviečiami visi! Tačiau nedalyvaujantiems „Rat race“ įėjimo kaina-10 Lt.

Išsamesnė informacija ir Registracija puslapyje – http://www.ratrace.lt