HomeRenginiai

Rat Race, Kaunas 12.03

Rat Race, Kaunas 12.03

KAS TAI? „RAT RACE“- tai netradicinės orientacinės automobilių varžybos. Kiekvienam varžybose užsiregistravusiam automobilio ekipažui (2-5 žmonės)

Porsche klubas Lietuva sezono atidarymas
Lietuvos automobilių STREET RACE čempionato I etapas
lowrider.lt orientacinės 06.10

KAS TAI?
„RAT RACE“- tai netradicinės orientacinės automobilių varžybos. Kiekvienam varžybose užsiregistravusiam automobilio ekipažui (2-5 žmonės) pateikiami lapai su įvairiomis originaliomis, linksmomis bei loginio mąstymo ir žinių reikalaujančiomis užduotimis, kuriose užkoduotos įvairios Kauno vietos. Užduotis reikia įvykdyti per tam tikrą laiko limitą. Per pirmuosius savo gyvavimo metus renginys susilaukė sėkmės ir susidomėjimo iš dalyvių, todėl nusprendėme jums pasiūlyti dar vieną- jau penktąjį- „RAT RACE“!


KADA?

Startuojame Gruodžio 3-ąją dieną, 19:00- 19:30 nuo stovėjimo aikštelės prie Kauno pilies.

KODĖL VERTA?

Nugalėtojams pasiūlysime išbandyti save pasivažinėjimuose tikru lenktyniniu automobiliu su daugkartiniu Lietuvos ralio čempionu Aurelijumi Simaška. Taip pat jūsų laukia UAB „Lapinas“ įsteigta garso aparatūra ir daugybė smulkių dovanų.

KO JUMS REIKIA?

Kaip ir visada, jums tereikia automobilio, bent vieno šturmano (galite turėti, kad ir keturis – taisyklės to nedraudžia), ir fotoaparato. Patariame turėti ir navigacijos prietaisą arba žemėlapį. Tada belieka tik užsiregistruoti http://www.ratrace.lt puslapyje (kaina- 40 Lt ekipažui), ir Gruodžio 3 dieną, 19:00 – 19:30h atvykti į aikštelę prie Kauno pilies. Registracija vyks ir renginio vietoje, tačiau kaina bus didesnė- 50 Lt ekipažui. Norėtume pabrėžti, kad varžybų metu galite tikėtis bet ko, tad jei nesate pasirengę iššūkiams, ši pramoga – ne Jums.

KĄ DAR BŪTINA ŽINOTI?

Taisyklės nepakito: kiekviename ekipaže- nuo dviejų iki penkių žmonių.Kiekvienas dalyvis privalo laikytis visų kelių eismo taisyklių, už bet kokį pažeidimą ekipažas bus diskvalifikuojamas. Organizatoriai neatsako už dalyvių saugumą ir sveikatą. Ekipažų skaičius gali būti ribojamas!

AFTERPARTY

Pasidalinti varžybų įspūdžiais ir smagiai prakleisti vakarą kviečiame į Kauno klubą „Papa Jazz“, kur karūnuosime nugalėtojus ir smagiai „pasitūsinsime“. Į „RAT RACE“ vakarėlį kviečiami VISI, tačiau nedalyvaujantiems varžybose įėjimo kaina- 10 Lt.

Pagrindiniai renginio rėmėjai:
Žalvaris – http://www.zalvaris.lt/
SMS CREDIT – http://www.smscredit.lt/
Triobet – http://www.triobet.lt/

Rengnio rėmėjai:
Euroracing – http://www.euroracing.lt/
Lapinias – http://www.lapinas.lt/
Tuka – http://www.tukas.lt/
Vakoil – http://www.vakoil.lt/
Neo Kaunas – http://www.neokaunas.lt/
ISM SA – http://www.ism.lt/
MyDrink – http://www.mydrink.lt/
Resma – http://www.resma.lt/
Papa Jazz – http://www.papajazz.lt/
Idėja – http://www.idejasportas.lt/
Vero Cafe – http://verocafe.lt/
VLC – Verslo labaratorijų centras
Mc’donalds

Informaciniai rėmėjai:
15min – http://www.15min.lt/
Gazas.lt – http://www.gazas.lt/

Išsamesnė informacija ir registracija – http://www.ratrace.lt