HomeNaujienos

Ralis Sarma 2013 įgijo didžiulį sportininkų susidomėjimą

Ralis Sarma 2013 įgijo didžiulį sportininkų susidomėjimą

Tradicinis žiemos ralis Sarma, kuris yra vienas nuo seniausių ralių Baltijos šalyse, sulaukė neįsivaizduojamai didelio sportininkų susidomėjimo. Palyg

Halls Winter Rally 2015
Turistinis autoralis Lietuvoje 2013.03.17
Ralis – Kauno ruduo 2013

Tradicinis žiemos ralis Sarma, kuris yra vienas nuo seniausių ralių Baltijos šalyse, sulaukė neįsivaizduojamai didelio sportininkų susidomėjimo. Palyginus su kitais žiemos raliais, buvo gautas neįprastai didelis dalyvių paraiškų skaičius. Ralio savaitės pradžioje, prisiregistravo 106 sportininkų ekipažai iš septynių valstybių. Tai nors ir ne ralio Sarma rekordas, tačiau didelis pasiekimas ir įrodymas, tradicijomis turtingo ralio populiarumo ne tik Pabaltijo, bet ir užsienio valstybėse.

Ralis Sarma 2013, kuriam startas bus duotas vasario 23d. po piet, bus Latvijos ir Lietuvos ralio čempionato etapas, Latvijos ralio – sprinto čempionato etapas, Šiaurės Europos zonos ralio čempionato bei Šiaurės Europos zonos Baltijos žiemos taurės etapas. Dalyvių sąraše sportininkai iš septynių valstybių – visų trijų Baltijos šalių, tai pat Lenkijos, Rusijos, Ukrainos ir Baltarusijos. Ralis Sarma yra šių metų žiemos ralio sezono uždarymo ralis Pabaltyje, kuris ralio dalyvius ir žiūrovus, kaip beveik kiekvienais metais, lepins tikru žiemos kraštovaizdžiu ir tikru žiemos raliu. Šiuo metu orų prognozės rodo, kad ralio Sarma metu – vasario 23 ir 24 dienomis – tikimasi saulėto, vidutinio šaltumo oro sąlygų.

Organizatoriai ralio dalyviams yra paruošę puikius greičio ruožus. Jais mėgautis galės ne tik ralio dalyviai, tačiau ir ralio žiūrovai, kuriems paruošta daug ralio stebėjimo zonų. Su jomis žiūrovai gali susipažinti greičio ruožų žemėlapyje, kurį galima rasti Latvijos ralio čempionato oficialioje interneto svetainėje autorally.lv. Ralio pasus, su kuriais galima apsilankyti visose greičio ruožose, tai pat atskirų greičio ruožų bilietus, kurie atitinkamai kainuos 5 ir 2 latus, bus galima įsigyti greičio ruožų privažiuojamuose keliuose. Žiūrovai ralio pasus tai pat galės įsigyti ralio centruose – pirmąją lenktynių dieną Apėje ir antrąją dieną – Gulbenėje.

Rally Sarma 2013 organizatoriai išreiškia nuoširdžią padėką Apės ir Gulbenės regionų savivaldybėms, kurios padarė viską, kad ralis galėtų įvykti be jokių nesklandumų ir tai būtų didelė šventė tiek patiems sportinininkams, tiek ralio rėmėjams, tiek vietiniams gyventojams. Tai pat ralio organizatoriai išreiškia padėką visiems gyventojams, kurie supranta šio ralio reikšmę ne tik abiems regioniams, bet ir kaimyninių apskričių turizmo ir verslo plėtrai, bei nekliudo ralio rengimui teritorijose esančiose netoli jų namų ar ūkių.

Su ralio Sarma 2013 dalyvių sąrašu bei informacija žiūrovams, galima susipažinti internetinėje svetainėje www.autorally.lv. Naujienas bei aktualiausią informaciją galite sekti ralio Sarma Twitter paskyroje @RallySarma tai pat Facebook svetainėje www.fb.com/rallysarma. Ralio metu, naujienos, interviu ir finišo rezultatus galėsite išgirsti klausantis radijo – Radio Valmiera.