HomeRenginiai

NEZ Drift Championship – Latvija 09-09

NEZ Drift Championship – Latvija 09-09

Mūsų kaimynai latviai rugsėjį siūlo pradėti milžinišku drifto renginiu sostinės Bikerniekų trasoje. „HGK“ komanda, savo veiklą pradėjusi kaip autospor

D1Sport Drift Party – End of season 2010-10-09
Driftingo Čempionato 1 Etapas 2012-05-20
LicenceDay 2010 – Drifting.lt

Mūsų kaimynai latviai rugsėjį siūlo pradėti milžinišku drifto renginiu sostinės Bikerniekų trasoje. „HGK“ komanda, savo veiklą pradėjusi kaip autosporto ekipa, dabar užsiima ir renginių organizavimu. Neesame tikri ar pirmasis, bet tikrai neprisvilęs blynas buvo „EEDC“ etapas Rygoje.

Tris dienas truksiantis „NEZ Drift Championship“ Šiaurės Europos regiono drifto čempionatas bus vienas didžiausių renginių šiame regione. Jau dabar jame dalyvavimą patvirtino 41 sportininkas iš Suomijos (12), Švedijos (6), Estijos (9) ir Latvijos (14). O tarp dalyvių, kurių sąrašą galite rasti http://www.nezdrift.com svetainėje, greičiausiai atsiras ir J. Eglite su G. Lapans.

Lietuvių aplikacijų kol kas nebuvo sulaukta. Vienintelė „D1Sport“ ekipa užsiminė apie galimybę nuvykti pas kaimynus, tačiau kaip bus iš tikrųjų, neaišku.

Jei norite išvysti įsimintiną kovą dėl 10 000 JAV dolerių prizinio fondo, rugsėjo 9 – 11 dienomis privalote būti „Bikernieku“ sporto komplekse, Rygoje, Latvijoje.

Vieta: „Bikernieku“ sporto kompleksas
Miestas: Ryga, Latvija
Prizinis fondas: 10 000 $
Data: rugsėjo 9 – 11 d.
Informacija: http://www.nezdrift.com/

Rygoje esančioje „Bikerniekų“ trasoje bus surengtas Šiaurės Europos regiono drifto čempionatas. Šios varžybos unikalios tuo, kad pirmą kartą istorijoje į vieną vietą suburs sportininkus iš Švedijos, Suomijos, Norvegijos, Estijos, Latvijos, Lietuvos ir gal net iš Islandijos.

Paskatinimas tai pat nemenkas, kadangi prizinį fondą sudaro 10 000 JAV dolerių. Tačiau visą tai jūs jau žinote iš ankstesnės mūsų naujienos. Ko nepaminėjome, kad tuo pačiu metu vyks ir paskutinysis Latvijos driftingo čempionato etapas, o tai reiškia, kad bus išaiškintas mūsų kainynų čempionas.

Jei ir tai per mažas argumentas nuvykti į Latviją, gal susidomėsite pamatyti tokius automobilius kaip Volvo 940 (su turbininiu BMW M5 varikliu), Lexus IS, Nissan Skyline R34, „M‘kinę“ Toyota Supra, Ford Escord MK2, Mercedes Benz W123 ir žinoma daug „juozus“ po gaubtais turinčių Silvijų.

Sąrašas tikrai nemenkas, kadangi jau dabar registracijos formas užpildė 44 sportininkai iš kurių trys yra lietuviai. Į Bikerniekus planuoja vykti bent du „D1Sport“ ekipos nariai – Kastytis Alekna ir Andrius Šlajus, bei 600’inį PS13‘ą turintis Ramūnas Brūzga! Gal tai bus paskatinimas ir kitiems mūsų šalies sportininkams?

Penktadienis skirtas treniruotėms ir paradui. Atviros treniruotės, tokios pačios konfigūracijos trasoje kaip ir „EEDC“ varžybose, startuos 13 valandą vietos laiku ir tęsis iki 17. Vėliau maždaug už valandos visi bus kviečiami nuvykti į Rygos senamiestį (su policijos eskortu), kur vyks apie 30 min. truksianti paroda.

Bilietus įsigyti galite www.bilesuserviss.lv . Pirmi 1000 vienetų tik už 5 LVL (~25 Lt). Akcija galioja iki 01.09.2011, vėliau bilietai brangs.