HomeRenginiai

ASFA MOTOR SHOW

ASFA MOTOR SHOW

2013 m. kovo mėn. 16 d., pirmą kartą Lietuvoje, Kauno Žalgirio Arenoje, įvyks Auto Sporto Fanas Asociacijos orgnizuojamas uždarų erdvių „slydimo šonu“

D1Sport Drift Party – End of season 2010-10-09
LicenceDay 2010 – Drifting.lt
Driftingo Čempionato 1 Etapas 2012-05-20

2013 m. kovo mėn. 16 d., pirmą kartą Lietuvoje, Kauno Žalgirio Arenoje, įvyks Auto Sporto Fanas Asociacijos orgnizuojamas uždarų erdvių „slydimo šonu“ šou. Per trijų valandų trukmės renginį bus galima išvysti ne tik siautėjančius „Drift“ automobilius, bet ir kitų automobilių sporto sričių atstovus, besismaginančius po didžiausios Lietuvoje esančios arenos stogu.

Tai – unikalus renginys, kuriam diriguos Vytautas Bertašius iš radio soties „Radiocentras“ laidos „Vakaro Driftas“ kartu su Džiugu Siaurusaičiu – vyr. mechaniku „Kostia“, puikiai pažįstamu S.Račkio režisuojamo serialo „Moterys meluoja geriau“ personažu.

Vakaro metu, lydint muzikos ir šviesios efektams, drifto bolidų pilotai, motociklų  akrobatai bei kartingų vairuotojai ir mylėtojai, kartu su profesionalių fakyrų komanda „Ugnies Valdovai“, surengs mišrius pasirodymus Žalgirio Arenos viduje.

Fakyrų komandai įkaitinus areną, startuos drift bolidų varžybos taurei ir piniginiam prizui laimėti. Tarpusavyje kovos ekipažai ne tik  iš Lietuvos, bet ir kitų Europos šalių. Žiūrovai turės galimybę išgirsti apie drift sportui paruoštus šiaip dažnai keliuose sutinkamus ir puikiai pažįstamus Nissan, Lexus bei BMW automobilius. Kiekvienas galės išsirinkti savo favoritą, kai  pasirodymų metu ekipažų vairuotojai, slysdami šonu, parodys savo talentus ir įgūdžius, tuo pačiu demonstruodami savo bolido gebėjimus trasą įveikti kuo tiksliau, gražiau ir teisingiau.

Renginio metu netrūks kitų, ne ką mažiau reikšmingų atrakcijų ir staigmenų tiek žiūrovams, tiek pasirodymus ruošiantiems: nuo netikėtų dalyvių pačiose drift varžybose iki puikiai pažįstamų Dovilo Čiutelės bei Ramūno Čapkausko su savo ralio lenktynių automobiliais, kartingų metamu iššūkiu drifto automobiliams, profesionalių „stunterių“ komandos su vadovu Virginijumi Žukausku priešakyje išvysime (motoakrobatų komandą). Tai ne tik įspūdingas stunt pasirodymas su sportinėmis „britvomis“ ar tam reikalui visiškai netinkamu Harley Davidson motociklu, bet ir specialiai DRIFTUI ruoštu labai galingu motociklu, kuris jau nekantraudamas  laukia savo starto šiame renginyje.. Prie viso to bus ir triukai poroje su dailiąja partnere…, Jau nuo 17 h, šalia didžiosios salės RC modeliukai kaitins kraują savo varžybomis, kurių petraukos metu mini monstrai savo šou parodys ir pačioje arenoje.

Ir tai dar ne visos staigmenos, kurių gali tikėtis žiūrovai 2013 m. kovo 16 d. Auto Sporto Fanas Asociacijos organizuojamame renginyje po stogu „ASFA Motor Show“.

Bilietų prekyba prasideda 2013-02-01,  bilietais prekiaus BILIETAI LT, pirmųjų bilietų kainos – nuo 48 lt, vėliau bilietai brangs.

Dėl akreditacijos kreiptis raimundas@autosportofanas.lt