HomeLimuzinų nuoma Vilniuje

Mikroautobusų nuoma Vilniuje – daugiau negu tikėjotės

Mikroautobusų nuoma Vilniuje – daugiau negu tikėjotės

Vilniuje gyventojų skaičius 2018-aisiais gerokai perkopė 0,5 mln. ribą. Didžiausias šalies miestas žavi ir įvairių klestinčių verslų gausa. Vienas iš

Vilniuje gyventojų skaičius 2018-aisiais gerokai perkopė 0,5 mln. ribą. Didžiausias šalies miestas žavi ir įvairių klestinčių verslų gausa. Vienas iš jų – tai automobilių ir mikroautobusų nuoma Vilniuje. Daugelis vilniečių turi nuosavus automobilius, o kur dar taksi, pavėžėjų, trumpalaikės automobilių nuomos ir kitos paslaugos, tad lengvuosius automobilius vilniečiai dažniau nuomojasi verslui (ilgalaikė nuoma ieškant transporto įmonės darbuotojams). O štai mikroautobusų nuoma sostinėje kaip niekad klesti – talpūs, manevringi, funkcionalūs mikroautobusai idealiai tarnauja trumpesnių ar ilgesnių kelionių metu, darbo kolektyvų kelionėms, keliaujant šeimos švenčių metu, persikraustant iš vieno būsto į kitą, o kur dar profesionalių vairuotojų paslauga, kuri naudinga bent keliais aspektais.

Sąlygos paprastos kaip niekad

Jei anksčiau norint išsinuomoti mikroautobusą reikėdavo įsigyti laikraštį, ieškoti informacijos, radus skelbimą skambinti, tuomet vykti sudaryti sutartį ir tik tuomet pasiimti mikroautobusą, šiandien visą procesą greitai ir sklandžiai įgyvendinsite internetu. Daugelis transporto nuomos kompanijų turi patogias rezervacijos sistemas, kur vos per kelias minutes užsisakysite mikroautobusą. Nereikės nei grynųjų – galėsite sumokėti per patogią internetinę mokėjimų platformą. Numatytą dieną atvykus pasiimti mikroautobuso, nebereikės niekuo rūpintis ir gaišti laiko.

Sulaukia ir vis daugiau besikraustančiųjų dėmesio

Mikroautobusai vis dažniau pasirenkami ne tik kelionėms, šventėms, bet ir kraustymuisi. Statistika rodo, kad lietuviai linkę kaupti daiktus ir jų turi per daug. Kraustymosi vargus šiandien palengvina ne tik kompanijos, siūlančios perkraustymo paslaugas, bet ir mikroautobusų nuoma Vilniuje. Tiesa, pastarasis variantas pigesnis, o perkraustymo komanda savo darbą įkainoja pagal nekuklų valandinį įkainį.

Kalbant apie mikroautobusų nuomą, ekonomija paprasta: ką galima sutalpinti į kelis lengvuosius automobilius, tas be vargo sutilps viename krovininiame mikroautobuse. Be to, lengvuoju automobiliu neįmanoma pervežti stambesnių baldų – sofų, lovų, spintų, sekcijų ir t. t., tad jei į naujus namus pervešite baldus, teks galvoti įvairius baldų pervežimo variantus.

Su vairuotoju ar be, priklauso nuo atstumo ir progos

Jau trinate rankutėmis, kad ilgoje 1000–5000 km kelionėje po Europą nereikės vairuoti? Yra ir tokia galimybė, tačiau paatvirausime – svetur lietuviai linkę keliauti be vairuotojo. Visų pirma todėl, kad paslauga gerokai pabrangs, antra, kelionės metu atsiras bent 2 vairuojantys asmenys, kurie galės pakeisti pavargusį pagrindinį vairuotoją.

Mikroautobusų nuoma su vairuotoju idealiai tinka pervežant užsienio svečius iš oro uosto, darbo kolektyvų išvykoms, mergvakariams ir bernvakariams. Pasirinkimas optimalus, nes mikroautobuse telpa 8 keleiviai (plius vairuotojas). Švenčių metu išsinuomoję mikroautobusą galėsite visiškai atsipalaiduoti: nereikės pažeidinėti kelių eismo taisyklių klaidžiojant po nepažįstamo miesto gatveles ir baimintis aplamdyti nuomojamą mikroautobusą.