HomePatarimai

Kaip greičiau parduoti savo transporto priemonę

Kaip greičiau parduoti savo transporto priemonę

Kuomet mūsų nuosava transporto priemonė pradeda vis dažniau gesti ir gerokai patuština mūsų piniginę, tuomet imame galvoti apie tokio automobilio pard

Valytuvai
Iššūkiai keliuose – kaip jiems pasiruošti
Koks automobilio greitis yra ekonomiškiausias?

Kuomet mūsų nuosava transporto priemonė pradeda vis dažniau gesti ir gerokai patuština mūsų piniginę, tuomet imame galvoti apie tokio automobilio pardavimą. Tačiau taip pat lygiagrečiai susiduriame su viena ir ta pačia didelį galvos skausmą keliančia dilema – kaip automobilį parduoti kuo greičiau ir išvengti nuolatinių nusivylimų, kuomet potencialūs pirkėjai vėl ir vėl pateikia neigiamą atsakymą? Į šį svarbų ir kiekvienam vairuotojui aktualų klausimą efektyvų atsakymą gali pateikti automobilių supirkimas, kuris jau daugybę metų yra siūlomas visoje Lietuvoje.

Kokios priežastys lemia didelį automobilių supirkimo paslaugų populiarumą?

Dažniausiai automobilių savininkai, kurie nori parduoti jiems priklausančią transporto priemonę, dideliu nepatogumu, kylančiu ieškant pirkėjo, įvardina dideles laiko sąnaudas ir didžiules pastangas. Visa tai yra neatsiejama nuo įprastinio transporto priemonės pardavimo proceso, kuris prasideda automobilio skelbimo publikavimu internetiniuose portaluose.

Vos tik internete paskelbiama apie parduodamą transporto priemonę, sulaukiama iš pirmo žvilgsnio niekuomet nesibaigsiančių skambučių lavinos. Įprastai tokie skambučiai baigiasi susitikimu, kurio metu fiziškai aprodoma parduodama transporto priemonė. Nereikia nė sakyti, kiek laiko tenka išeikvoti, jei kasdien susitinkama su daugiau nei keliais parduodamu automobiliu besidominčiais žmonėmis.

Todėl žinant pagrindinius nepatogumus, su kuriais tenka susidurti transporto priemonės pirkėjų ieškant tradicinėmis priemonėmis, būtina žinoti ir pagrindinius privalumus, kuriais pasižymi automobilių supirkimas.

  • Gerokai patogiau: savo transporto priemonę pasiūlant automobilių supirkimo paslaugas siūlantiems specialistams, priimamas kur kas patogesnis sprendimas. Visų pirma, automobilio savininkui nereikia patirti papildomų išlaidų skelbimo publikavimui internete. Visų antra – nereikia kvaršinti galvos dėl nuolatinių skambučių ir vykimo į sutartas sutikimo vietas. Automobilių supirkėjus apie savo parduodamą automobilį informuojate apsilankę jų tinklalapyje ir užpildant internetinę užklausą. Tai yra visiškai nemokama ir labai greita. Tuomet šių paslaugų teikėjai vos per kelias minutes su jumis susisiekia ir telefonu aptaria pačias svarbiausias detales, tarp kurių taip pat būna abiem pusėms tinkama kaina, pardavėjui tinkanti susitikimo vieta ir palankiausias laikas.
  • Sutaupoma labai daug laiko: kadangi visų minėtų sunkumų ir nepatogumų yra išvengiama, nebereikia veltui gaišti savo brangaus laiko. Be to, eliminuojama ilgų pirkėjo paieškų tikimybė. Šių paslaugų dėka automobilis gali būti parduotas tą pačią dieną. Kai kuriais atvejais transporto priemonę pardavėjas parduoda ir vos per vieną valandą.
  • Nereikia niekur vykti: automobilį norinčiam parduoti žmogui nereikia vykti tolimų atstumų, aukojant savo laiką ir patiriant papildomas išlaidas kurui. Vietoje to, automobilių supirkimo paslaugas teikiantys specialistai patys atvyksta ten, kur jiems būna nurodoma telefonu. Todėl jei jums patogiau, kad automobilių supirkėjai atvyktų tiesiai ten, kur yra jūsų parduodamo automobilio dabarin4 būvimo vieta, telefoninio pokalbio metu nurodykite jums palankią susitikimo vietą. Taip išvengsite papildomų nepatogumų.
  • Atsiskaitoma iš karto: automobilių supirkimo paslaugų principas yra paremtas greitu ir operatyviu transporto priemonių pirkimo procesu. Tai reiškia, kad jei automobilio savininkas pasinaudoja automobilių supirkėjų paslaugomis, pinigus už savo parduotą transporto priemonę jis gauna iš karto, vos tik yra sutariama dėl kainos.
  • Sutvarkomi dokumentai: nemenkai daliai savo automobilį norinčių parduoti žmonių atrodo, kad dokumentų sutvarkymas yra viena iš pačių nemaloniausių pardavimo proceso dalių. Kaip bebūtų, visų dokumentų užpildymu minėtų paslaugų atveju pasirūpina automobilių supirkėjai. Todėl pačiam automobilio pardavėjui netenka patirti jokių sunkumų.
  • Parduoti galima bet kurią transporto priemonę: turbūt akivaizdu, kad transporto priemonių rinkoje vieni automobiliai sulaukia labai didelio vartotojų dėmesio, o tuo tarpu kiti yra pripažįstami kaip nepaklausūs ar tiesiog „nurašyti“ ir nebeatitinkantys šiuolaikinių standartų. Kai yra kalbama apie tradicinius pardavimo sprendimus, visa tai sukuria pakankamai sudėtingas sąlygas atliekant automobilio pirkėjo paiešką. Tuo tarpu, jei kreipiamasi į automobilių supirkėjus, parduoti galima bet kurią transporto priemonę – nesvarbu, kokios markės ar kokio modelio ji bebūtų.
  • Superkami bet kokios techninės būklės automobiliai: kaip ir minėtu paklausių bei nepaklausių automobilių atveju, taip ir kalbant apie transporto priemonių techninę būklę – pastaroji turi didelės įtakos pirkėjo paieškai. Akivaizdu, kad nei vienas automobilio ieškantis žmogus nenori įsigyti techniškai netvarkingą transporto priemonę. Tačiau automobilių supirkėjams tai nėra svarbu – jie perka bet kokios būklės transporto priemones, palengvindami visą automobilio pardavimo procesą.
  • Automobiliai perkami visoje Lietuvos teritorijoje: šių paslaugų teikėjai veikia visuose mūsų šalies miestuose, todėl net jei jūsų automobilis iš pirmo žvilgsnio yra pakankamai tolimoje ir retai žmonių lankomoje vietoje, tai nesudarys nepatogumų automobilių supirkimo paslaugų teikėjams.
  • Dirbama be išeigių: kuomet pasitelkiami tradiciniai sprendimai, dažniausiai didelės įtakos automobilio pirkėjo paieškoms turi ir laikotarpis, t.y. darbo dienos, savaitgaliai ir šventės. Vienomis dienomis sulaukiama didesnio susidomėjimo nei kitomis. Tuo tarpu, jei nusprendžiama kreiptis į automobilių supirkimo paslaugas teikiančią bendrovę, apie išeigines dienas galima pamiršti. Automobilių supirkimas yra siūlomas visomis savaitėmis dienomis – nesvarbu ar tai būtų savaitgalis, ar darbo diena.
  • Siūloma palanki kaina: nors natūralu, kad automobilių supirkimo paslaugų teikėjai nesiekia pasiūlyti didesnės kainos nei vyraujančios rinkoje (juk priešingu atveju šios paslaugos nebetektų prasmės), tačiau kaskart yra siekiama rasti geriausią kompromisą, tinkantį abiem sandorio šalims. Be to, jei vertinate kainą, kurią jums pasiūlo automobilių supirkimo specialistai, nepamirškite atsižvelgti ir į laiką, kurį sutaupysite, bei nepatogumus, kurių išvengsite, jei nuspręsite parduoti automobilių supirkimo paslaugų teikėjams.

Todėl nors kiekvienas automobilio savininkas turi pasirinkimo laisvę – savo automobilio pirkėjo ieškoti skelbimų pagalba ar pasinaudoti automobilių supirkimo paslaugomis – įvertinus visus tokių sprendimų privalumus ir trūkumus tampa aišku, kas yra pranašesnis sprendimas.

ŠALTINIS: https://www.automobiliukas.lt/ – Greitas automobilių supirkimas