HomePatarimai

Kaip greičiau parduoti automobilį?

Kaip greičiau parduoti automobilį?

Kuomet kalbama apie daiktų ir nuosavybės pardavimą, automobilis balansuoja kažkur per vidury sudėtingumo parduoti skalėje. Automobilį parduoti daug le

Fast lap, Nemuno Žiede 2010 04 17
Ateitis priklauso elektromobiliams?
„Subaru“ pristatė naujieną – „Impreza XV crossover“

Kuomet kalbama apie daiktų ir nuosavybės pardavimą, automobilis balansuoja kažkur per vidury sudėtingumo parduoti skalėje. Automobilį parduoti daug lengviau nei namą ar butą, tuo tarpu lengviau nei naudotą televizorių. Tačiau bet kokiu atveju, tai didelė, dažnai daugiau kainuojanti prekė, todėl pasidalinsime keliais praktiškais patarimais, kaip automobilį parduoti pigiau ir kaip šiuo atveju galėtų padėti automobilių supirkimas.

Vaizdai pasako daugiau nei žodžiai

Parduodant automobilį, skelbimų portaluose reikia tiesiog užpildyti standartines formas, sudedant „varneles“ ties aktualiais punktais ir automobilio privalumais. Tad skelbimai tampa vienas į kitą panašūs. Tam, kad išsiskirtumėte iš pilkos minios, skirkite daugiau laiko automobilio fotografavimui. Fotografuodami pasistenkite atkreipti dėmesį ir pabrėžti automobilio privalumus, nufotografuokite ne tik bendrą vaizdą, tačiau ir automobilio privalumus. Tai pasakys potencialiam pirkėjui daugiau nei aprašymas. Beje, nesijaudinkite, apgalvotas fotografijas galima padaryti ir be profesionalaus fotoaparato, užteks ir telefono kameros.

Automobilių supirkimas – greičiausias būdas parduoti automobilį

Norint parduoti automobilį, galima jį pasiūlyti pažįstamiems, galima įdėti skelbimą į pardavimų portalus, pastatyti automobilį į pardavimo aikštelę, pasinaudoti automobilių supirkimo paslauga arba, jei automobilis labai senas ir nevažiuojantis, galima priduoti į metalo laužą. Tad pardavimo būdų yra išties nemažai. Kurį rinktis?

Viskas priklauso nuo to, kaip greitai jums reikia parduoti automobilį. Jei parduodamas automobilis neužima vietos ir netrukdo, jei jums nereikia skubiai už jį gauti pinigus, tuomet tinka bet kuris būdas. Visgi dažniausiai už gautus pinigus norima įsigyti kitą automobilį arba naujas įsigytas suveržus diržus, tuo tarpu tikimasi greitai parduoti senąjį ir atsitiesti. O gal senasis automobilis užima vietą ir tiesiog norima kuo greičiau juo atsikratyti.

Greitai ir efektyviai išspręsti automobilio pardavimo klausimą padeda automobilių supirkimo paslauga. Galima kreiptis į automobilių supirkėjus, gauti jų kainos pasiūlymą, nuspręsti kurio kaina, sąlygos priimtiniausios ir parduoti automobilį dar tą pačią dieną. Tokio greičio tikėtis parduodant įprastais būdais, faktiškai galima nesitikėti, nebent kaina yra gerokai mažesnė nei rinkos kaina.