HomeNaujienos

Greitas ir efektyvus automobilio pardavimas

Greitas ir efektyvus automobilio pardavimas

Tai, jog Lietuvoje didžioji dalis gyventojų renkasi naudotas transporto priemones - nekelia jokios nuostabos. Tiesa pasakius, būtų keista matyti prieš

Naujų automobilių 2009 metais parduota dviem trečdaliais mažiau
Lenktynių čempionas renkasi degalus su biopriedais
Išradimas – padedantis apgauti policininkus

Tai, jog Lietuvoje didžioji dalis gyventojų renkasi naudotas transporto priemones – nekelia jokios nuostabos. Tiesa pasakius, būtų keista matyti priešingą pasirinkimą, juk vertinant šalies pragyvenimo lygį bei perkamąją galią viskas atrodo aišku – daugelis esame priversti taupyti. Kalbant apie naudotus automobilius būtina pabrėžti, jog pastarieji reikalauja daugiau priežiūros bei dėmesio. Negana to, juos esame linkę keisti greičiau ir tai savaime suprantama. Nelaukite tol, kol automobilis visiškai suges – jį nauju pakeiskite greičiau. Taip nespėsite jo nudėvėti ir susidurti su rimtesniais gedimais. Tiesa, parduoti jau naudotą transporto priemonę taip pat gali būti ne taip paprasta. Vieni pardavėjai yra šventai įsitikinę, jog turi atgauti kažkada investuotus pinigus, na o kitiems norisi greitų rezultatų, o skambučių iš susidomėjusių pirkėjų tiesiog nėra. Tokiose bei panašiose situacijose automobilio pardavimas gali atrodyti lyg neįmanoma misija, tačiau neskubėkite nusivilti. Mes pateiksime kelis patarimus bei mažas gudrybes, kurios padės įgyvendinti užsibrėžtą tikslą.

Visų pirma pasirūpinkite, jog jūsų automobilis atrodytų nepriekaištingai. Jei yra esminių defektų, jų tikrai nepaslėpsite, tačiau švara bei tinkamas salono valymas gali gerokai pakeisti jūsų parduodamos transporto priemonės išvaizdą. Visa tai nuotraukose padidins jūsų šansus sulaukti daugiau susidomėjimo, na o tai visada geras ženklas. Kitas žingsnis – nuotraukų kokybė. Šiomis dienomis bene kiekvienas išmanusis sugeba padaryti gan geras nuotraukas, tačiau nepamirškite, jog kokybei reikšmės turi ir vieta bei apšvietimas. Tai atrodo smulkmenos, tačiau galutiniame rezultate jūsų automobilis gali atrodyti daug geriau, tad kodėl gi nepasinaudojus tokia gudrybe? Jei mokate koreguoti šešėlius ir panašius aspektus – imkitės darbo ir pamatysite akivaizdžius skirtumus. Jei jau turite kokybiškas nuotraukas, jūsų laukia skelbimo talpinimas internete. Šioje vietoje lyg ir viskas aišku, yra vos kelios populiariausios internetinės svetainės, kuriose reikėtų patalpinti skelbimą. Jame siūlome nurodyti visą svarbiausią informaciją, o galbūt net ir ryškius defektus, mat tai sutaupys jūsų ir potencialių pirkėjų laiką. Variklio gedimas ar įlenktos durelės nėra nepastebimi trūkumai, kuriuos galėtumėte užmaskuoti, tad geriau apie tai informuoti klientą iš anksto. Jei manote, jog trūkumų vardijimas jums sutrukdys parduoti automobilį, neskubėkite nusiminti.

Primename, jog veikia ir tokia paslauga kaip automobiliu supirkimas, na o ji gali būti ne ką mažiau finansiškai naudinga. Kad ir kaip bebūtų, aiškiai matomi defektai bus pastebėti, tad būsite priversti mažinti kainą arba tiesiog atsisveikinti su pirkėju. Kalbant apie kainas, labai svarbu suprasti, jog net ir per kelis metus automobilio kaina gali kardinaliai pasikeisti ir ne į jums palankią pusę. Taip jau yra, jog su metais automobilių vertė mažėja, tad atgauti kažkada mokėtus pinigus yra tiesiog neįmanoma. Tik tada, kai tai suprasite, galėsite nustatyti realią rinkos kainą, kuri paspartins jūsų automobilio pardavimą.