HomeNaujienosAutomobiliai

Dacia Logan – beveik pigiausias automobilis Lietuvoje

Dacia Logan – beveik pigiausias automobilis Lietuvoje

Dacia Loganjau Lietuvoje ir jį galima nusipirkti už  kiek daugiau nei 25000 litų. Kaip manote ar verta pirkti naują automobilį su garantija, ar geriau

Lietuvos „Metų automobilis 2010“ – „Subaru Legacy“
Top 10: brangiausi pasaulio automobiliai
Rugpjūčio 23-29d. Policija Lietuvoje Medžios Greičio Mėgėjus

Dacia Loganjau Lietuvoje ir jį galima nusipirkti už  kiek daugiau nei 25000 litų. Kaip manote ar verta pirkti naują automobilį su garantija, ar geriau kelių metų senesnį automobilį, bet kurio vardas bus žinomesnis?

Pernai Paryžiaus automobilių parodoje debiutavęs naujos kartos „Dacia Logan“ jau parduodamas Lietuvoje. Šis modelis yra vienas pigiausių mūsų šalies rinkoje ir kainuoja nuo 25 837 litų (už standartinę „Access“ versiją).

Naujasis „Logan“ yra šeimyninis, penkiavietis sedanas, kurio bagažinės talpa yra 510 l. Kai kuriose naujojo „Logan“ versijose įdiegta 1/3-2/3 santykiu padalinama ir nulenkiama galinė sėdynė.

Naujajame „Dacia Logan“ integruota ESC sistema, vairuotojo ir keleivio saugos oro pagalvės bei šoninės oro pagalvės.

Standartinėje įrangoje yra montuojama „Dacia Plug&Radio“ multimedijos sistema, o „MEDIA NAV“ su 7 colių lietimui jautriu ekranu, navigacija, galiniais automobilio statymo sensoriais ir kruizo kontrole su greičio ribotuvu galima rinktis iš papildomos įrangos sąrašo.

Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje naująjį „Logan“ bus galima įsigyti su vienu iš dviejų benzininių (1.2 75 AG bei TCe 90 AG) arba vienu iš dviejų dyzelinių (1.5 dCi 75 ir 90 AG) variklių. 1.2 75 AG LPG (suskystintų dujų) versija pasirodys jau šio pavasario pradžioje.

Dacia Logan sukurtas ant patobulintos „Nissan B0” bazės, kuri jau dešimtmetį yra daugelio Nissan ir Dacia modelių platforma, įrodžiusi savo patikimumą. Dacia Logan varikliai sukurti Nissan-Renault aljanso, kurie jau eilę metų sėkmingai naudojami daugelyje Renault, Nissan, Dacia modelių (įskaitant pačius naujausius Nissan, Renault, Dacia bei Mercedes-Benz modelius).

Turbodyzelinių Logan vidutinės kuro sąnaudos – 3,8 l / 100 km. Turbobenzininio TCe 90 AG Logan vidutinės kuro sąnaudos – 5,0 l / 100 km.

5-vietis sedanas Logan pasižymi Dacia markės fundamentaliu bruožu – pavyzdiniu tvirtumu ir patikimumu, akcijine 5 metų garantija, itin mažomis kuro sąnaudomis, dideliu bagažinės tūriu (kai važiuoja 5 keleiviai: 510 dm3 – geriausias rodiklis segmente) – visa tai už geriausią kainą rinkoje.

Ką apie tokį automobilį manote Jūs?

Šaltinis: www.delfi.lt