HomePatarimai

Garažo atnaujinimas: išbandykite vasariškas automobilių alternatyvas!

Garažo atnaujinimas: išbandykite vasariškas automobilių alternatyvas!

Atšilus orams, vis rečiau norisi sėsti į įkaitusį automobilio saloną – tikriausiai sutiksite, jog daug maloniau laiką leisti gryname ore. Visgi, efekt

Į ką atsižvelgti perkant vasarines padangas?
Iššūkiai kuriant autoserviso verslą
Ar būtina balansuoti ratus?

Atšilus orams, vis rečiau norisi sėsti į įkaitusį automobilio saloną – tikriausiai sutiksite, jog daug maloniau laiką leisti gryname ore. Visgi, efektyviai nuvykti į vieną ar kitą tašką taip pat reikia – tuomet ypač gelbsti įvairios automobilių alternatyvos, kurios kiekvienais metais sulaukia vis daugiau pirkėjų susidomėjimo. Ką verta išbandyti šį sezoną?

Dviračiai

Tai – pakankamai sena, laiko patikrinta transporto priemonė, kuri retam kuriam atrodo kaip naujiena, tačiau dėl dviračių efektyvumo taip pat nekyla abejonių. Su jais pakankamai patogiai galima pasiekti bet kokį kelionės tikslą, o ieškantys dar aktyvesnių nuotykių, leidžiasi ir į ilgesnes išvykas po kitus miestus ar netgi valstybes.

Jei buvote apleidę šį sportą, norėdami sugrįžti, rasite ypatingai gausų šių transporto priemonių pasirinkimą. Nesvarbu, ar Jus domins pigūs dviračiai, ar ieškosite pačių tvirčiausių, sudėtingiems keliams pritaikytų modelių, tikrai neteks nusivilti.

Riedžiai

Šie gaminiai turėtų patikti tiems, kurie ieško dar daugiau nuotykių ir mėgsta lengva adrenaliną. Tiesa, ant riedžio stovėti ir jį valdyti išmokstama pakankamai greit, todėl labai ekstremalių kelionių pavyks išvengti.

Su riedžiu nepavyks įveikti tokių atstumų, kaip keliaujant su dviračiu, tačiau jeigu ieškote smagesnių būdų pasiekti darbą ar parduotuvę, tokios transporto priemonės tikrai pakaks. Galėsite mėgautis manevringumu ir įdomia riedžių išvaizda, o jei norėsis papildomų galimybių, surasite ir dar funkcionalesnių modelių!

Riedučiai

Šis laisvalaikio praleido būdas kurį laiką buvo šiek tiek primirštas, tačiau pastaruoju metu ir vėl sugrįžo į madą. Tiesa, riedučius daugelis renkasi ne tik dėl populiarumo, bet ir dėl galimybės aktyviai pajudėti – dėl tokių treniruočių naudos tikrai nereikėtų abejoti.

Jei kelio sąlygos nėra sudėtingos, su riedučiais drąsiai galite keliauti ir į darbą – taip vienu metu ir pasitreniruosite, ir pasieksite kelionės tikslą. Svarbiausia nepamiršti pasirūpinti atsarginiais batais, kadangi priešingu atveju teks išgyventi šiek tiek kurioziškų situacijų.

Paspirtukai

Nusprendę pasirinkti šią transporto priemonę, turėsite galimybę išbandyti dvi alternatyvas: tai standartiniai, visiems iš anksčiau žinomi modeliai ir naujieji, daugelio susižavėjimą pelnę elektriniai paspirtukai. Su pirmaisiais teks įdėti šiek tiek daugiau pastangų, tuo tarpu antrieji leis efektyviau įveikti ilgesnius atstumus. Ar norite daugiau judėti, ar greičiau keliauti – spręsti Jums.

Tačiau nekyla abejonių, jog šios transporto priemonės gali tapti puikia automobilių alternatyva, kuri tiks tiek Jums, tiek mažosioms Jūsų atžaloms. Paspirtukai internetu pateikiami su visomis tikslesnėmis galimybėmis ir aprašymais, todėl įvertinę visus niuansus, nesunkiai išsirinksite tinkamą prekę.

Riedlentės

Nors ant tokios transporto priemonės atsistoti išdrįstų toli gražu ne kiekvienas, tenka pripažinti – riedlentė taip pat gali tapti puikia automobilio atmaina. Išmokę važiuoti su „lenta“, smagiai skriesite miesto gatvėmis, o galbūt netgi susiviliosite išmokti kelis kvapą gniaužiančius triukus – taip riedlentės taps laisvalaikio dalimi, o ne tik priemone pasiekti atitinkamą kelionės tikslą.

Vasariškų transporto priemonių pasirinkimas tikrai pakankamai gausus, todėl priklausomai nuo savo asmeninių lūkesčių, nesunkiai surasite, kuo bent kartais būtų galima pakeisti automobilį. Visus šiuos gaminius rasite Pigu.lt el. parduotuvėje – čia jie parduodami itin gera kaina.