HomeAutomobiliai

BMW 650i Convertible

BMW 650i Convertible

Išskirtinis bavariškas "BMW 650i Convertible" lietuvį verslininką patraukė išskirtiniu dizainu ir techninėmis galimybėmis. 2007 metų gamybos praban

Subaru WRX STI – greičiausias sedanas pasaulyje
Naujos griežtesnės nuobaudos už KET pažeidimus
Škoda Enyaq – elektrinis automobilis

Išskirtinis bavariškas „BMW 650i Convertible” lietuvį verslininką patraukė išskirtiniu dizainu ir techninėmis galimybėmis.

2007 metų gamybos prabangus ir galingas „BMW 650i Convertible” į lietuvio verslininko rankas pateko prieš gerą pusmetį. Naujas automobilio šeimininkas ieškojo apynaujo kabrioleto, ir jis, pasak šeimininko, tuo metu pateisino lūkesčius. Didelį gerbėjų būrį turintis kabrioletas BMW savininką patraukė išskirtiniu dizainu ir techninėmis savybėmis: 367 AG maksimalia galia, 490 Nm maksimaliu sukimo momentu ir 5,6 sek. pagreičiu nuo 0 iki 100 km/h greičio.

Anksčiau įvairių markių („Audi“, BMW, „Mercedes-Benz“, „Lexus“, „Infiniti“) prabangius automobilius vairavęs verslininkas 650i kabrioletą įvertino kaip puikų, sportinį, dinamišką ir vyrišką automobilį. Kaip vienintelį didesnį automobilio trūkumą vairuotojas paminėjo prastoką triukšmo izoliaciją salone, kuri turėtų būti geresnė kietą stogą turinčioje kupė.

Pasak šeimininko, kiek daugiau nei 10 000 km nuvažiavęs kabrioletas kaprizų nerodo ir neplanuotai servisuose jam lankytis dar neteko. Maždaug 20 l/100 km benzino sąnaudos ir kitos išlaidos atperkamos „malonumu vairuoti šį automobilį“.

Kasdien BMW 650i nėra išvaromas į lauką, nes tai nėra pagrindinis verslininko automobilis, kasdieniam naudojimui, kaip jis pats teigia, tai nėra labai patogus „žirgas“. Tačiau BMW puikiai atlieka savo pagrindinę paskirtį — praskaidrina nuotaiką po sunkių darbų.

Verslininko nuomone, standartinei automobilio išvaizdai labai trūksta tobulesnės dujų išmetimo sistemos ir išskirtinio dizaino ratlankių. Tad neapsieta be išorės patobulinimų — akį traukiančios naujos baltos kėbulo spalvos (anksčiau buvo juoda), pažemintos pakabos, 20 colių ratlankių, „chromuotų“ išorės akcentų eliminavimo, duslintuvų antgalių ir pagal jų formą perdaryto buferio. Už naudingus patarimus ir atliktus darbus BMW šeimininkas yra dėkingas „tiuningo“ ateljė „Elite Motors“ bendraturčiams Audriui ir Robertui.

Vis dėlto labai tikėtina, kad artimiausiu metu šis baltas „saulės vaikas“ bus pakeistas dar ekstremalesniu, vienu iš itališkų „Lamborghini“ kabrioletų.