HomeNaujienosAutomobiliai

Rugpjūčio 23-29d. Policija Lietuvoje Medžios Greičio Mėgėjus

Rugpjūčio 23-29d. Policija Lietuvoje Medžios Greičio Mėgėjus

Atsižvelgiant į Europos Komisijos 2003 m. spalio 21 d. rekomendaciją dėl kelių eismo saugumo srities nuostatų vykdymo užtikrinimo ir siekiant mažint

Turistinis autoralis Lietuvoje 2013.03.17
Pirmas žvilgsnis į naująją „Nissan Micra”
NOS – Azoto suboksido sistema

Atsižvelgiant į Europos Komisijos 2003 m. spalio 21 d. rekomendaciją dėl kelių eismo saugumo srities nuostatų vykdymo užtikrinimo ir siekiant mažinti eismo įvykių dėl leistino greičio viršijimo skaičių, Europos kelių policijos tinklo (TISPOL) iniciatyva š. m. rugpjūčio 23-29 d. Europos šalyse bus vykdoma transporto priemonių nustatyto leistino važiavimo greičio kontrolė.
Kaip informuoja Policijos departamentas, šią prevencinę priemonę vykdys ir mūsų šalies policijos pareigūnai. Transporto priemonių važiavimo greitis bus fiksuojamas ir mobiliais, ir stacionariais greičio matavimo prietaisais, be to, bus atkreiptas dėmesys ir į chuliganiško vairavimo atvejus, neatsakingą lenkimą, manevravimą.

Vairuotojų neatsakingumas pasirenkant važiavimo greitį, vairavimas neblaiviems, pėsčiųjų Kelių eismo taisyklių reikalavimų nevykdymas – pagrindinės eismo nelaimių priežastys.

Dėl vairuotojų saugaus važiavimo greičio nepaisymo Europos keliuose per metus netenkama beveik 6 tūkst. žmonių gyvybių.