HomeRenginiai

Balandžio 13-ąją į Kauną sugrįžta automobilių orientacinės varžybos RAT RACE!

Balandžio 13-ąją į Kauną sugrįžta automobilių orientacinės varžybos RAT RACE!

„RAT RACE“- tai didelio populiarumo sulaukusios orientacinės automobilių varžybos. Kiekvienam varžybose užsiregistravusiam automobilio ekipažui (2-5 ž

Vokiškų sportinių automobilių gamintojas – Melkus
Slalomas Narvydiškių aerodrome 09-11
Vasaros sprintas miške 2018-06-30

„RAT RACE“- tai didelio populiarumo sulaukusios orientacinės automobilių varžybos. Kiekvienam varžybose užsiregistravusiam automobilio ekipažui (2-5 žmonės) pateikiami lapai su įvairiomis originaliomis, linksmomis bei loginio mąstymo ir žinių reikalaujančiomis užduotimis, kuriose užkoduotos įvairios Kauno vietos. Užduotis reikia įvykdyti per tam tikrą laiko limitą.Po sėkmingo renginio Šiauliuose vėl sugrįžtame į gimtąjį Kauną su naujais iššūkiais visiems nuotykių ieškotojams!

Varžybų principas nesikeičia- “Rat Race” dalyviams tereikia automobilio, bent vieno šturmano (galite turėti, kad ir keturis- taisyklės to nedraudžia), taip pat fotoaparato. Patariame turėti ir navigacijos prietaisą arba žemėlapį. Tada belieka tik užsiregistruotihttp://www.ratrace.lt/puslapyje (kaina – 40 lt ekipažui), ir Balandžio 13-ą dieną, 19:30-20:00h atvykti į aikštelę prie Kauno pilies . Registracija vyks ir renginio vietoje, tačiau kaina bus didesnė – 50lt ekipažui. Norėtume pabrėžti, kad varžybų metu galite tikėtis bet ko, tad jei nesate pasirengę iššūkiams- ši pramoga ne jums.

„RAT RACE“ taisyklės išlieka tokios pačios: kiekviename ekipaže – nuo dviejų iki penkių žmonių. Kiekvienas dalyvis privalo laikytis visų kelių eismo taisyklių, už bet kokį pažeidimą ekipažas bus diskvalifikuojamas. Organizatoriai neatsako už dalyvių saugumą ir sveikatą. Ekipažų skaičius gali būti ribojamas!

Pasidalinti varžybų įspūdžiais ir smagiai praleisti vakarą kviečiame į klubą „SHTAB“, kur paskelbsime varžybų rezultatus ir karūnuosime nugalėtojus. Į „RAT RACE“ vakarėlį kviečiami visi!

PRIZINIS FONDAS – NET VIRŠ 9000lt!!!

Išsamesnė informacija ir registracija – http://www.ratrace.lt/