HomeAutomobiliai

Automobilių detalės – būtinos užtikrinti važiavimo saugumą

Automobilių detalės – būtinos užtikrinti važiavimo saugumą

Automobilis, pas dažną iš mūsų - pagrindinė bei viena svarbiausių transporto priemonių. Vieniems automobilis tai darbo priemonė, su kuria praleidžiama

Naujoji Audi RS5
„Kia“ pristatė naują hibridą su saulės baterijų stogu
Pirmas žvilgsnis į naująją „Nissan Micra”

Automobilis, pas dažną iš mūsų – pagrindinė bei viena svarbiausių transporto priemonių. Vieniems automobilis tai darbo priemonė, su kuria praleidžiama visą dieną, kitiems tai priemonė pasiekti tam tikrą vietą, nuvykti ten kur reikia. Automobilis kaip ir kiti daiktai linkę gesti, todėl nuolatos privaloma prižiūrėti ir tinkamai tvarkyti savo turtą. Transporto priemonės tvarkymas, automobilių dalys, neretai gali kainuoti didelius pinigus ir daug kam sukelti tikrą galvos skausmą, tačiau tinkama ir reguliari priežiūra, kokybiškos dalys, gali sumažinti šiuos nemalonumus.

Reguliarus automobilio tikrinimas

Pripažinkime, dažnas iš mūsų į autoservisą ar automobilių dalių parduotuvę užsuka tuomet, kai automobilis jau nebevažiuoja ar yra rimta problema. Nenumokite ranka į automobilio skleidžiamus garsus, ar skydelyje užsidegusias lemputes. Nereagavimas į problemą, jos ignoravimas, gali ne tik stipriai paploninti piginę, tačiau ir sukelti grėsmę jums ir jūsų keleivių saugumui. Automobilį būtina tikrinti bent jau kartą ar du į metus, taip pat reguliariai keistis automobilio dalis. Būna atvejų, kuomet problemos jūs nematote, ar nejaučiate važiuojant, galbūt gedimas jau yra, tačiau jis vis dar nepasimatė – o tai geras ženklas, kuo ankščiau užkirsite kelią gedimui, tuo užtikrinsite važiavimo saugumą bei sumažinsite nuostolius automobiliui jau sugedus.

Patikimos detalės

Esant automobilio gedimui, ar norint reguliariai pasikeisti reikiamas detales, svarbu atkreipti dėmesį ir teisingai išsirinkti kokybiškas detales. Norint užsitikrinti saugumą važiavimo metu, reikia atkreipti dėmesį, kad detalė būtų kokybiška, dažniausiai originali ir atitiktų visus saugos reikalavimus. Parduotuvėje trafic.lt siūlomas itin platus asortimentas automobilių dalių, priedų, interjero detalių ir įvairių aksesuarų. Prekės tiekiamos iš patikimų ir profesionalių gamintojų – Vokietijos, Danijos, Anglijos, Kinijos, Italijos, Lenkijos, Turkijos, Švedijos. Gausus detalių pasirinkimas leidžia išsirinkti jums tinkamą, kokybišką prekę už prieinamą kainą. O esant poreikiui, visuomet galite sulaukti profesionalų patarimų bei pagalbos. Investuokite į kokybiškas bei patvarias detales ir taip užtikrinkite ilgalaikį automobilio eksploatavimą bei saugumą kelyje.

Automobilio detalės į kurias būtina atkreipti dėmesį, norint užtikrinti saugumą kelyje.

Neabejotinai, visos automobilio dalys yra svarbios ir į kiekvieną iš jų mes turėtume kreipti dėmesį, tačiau pateikiame sąrašą pagrindinių prekių, kurias turėtumėte keistis reguliariai, taip užtikrinant saugumą sau ir keleiviams.

*Padangos. Esant keturiems metų laikams, vyraujant šalčiui, karščiui – tai daro įtaka ir automobilio padangoms. Jos dėvisi, todėl svarbu atitinkamai pagal metų sezoną keisti, stebėti padangų protektorių ir reguliariai jas pakeisti.

*Stabdžiai. Saugumas svarbiausia, o tai gali užtikrinti tinkami transporto priemonės stabdžiai. Rekomenduojama stabdžius, jų skysti tikrintis reguliariai, o išgirdus bei pajutus triukšmą, vibraciją nedelsiant juos pasikeisti.

*Diržai, žarnos. Žiemos šalčiai, orų permainos – negailestingi šioms dalims. Todėl rekomenduojama nepamiršti ir atkreipti dėmesį į šiuos nematomas išoriškai, tačiau itin svarbias dalis.

*Automobilio skysčiai. Tepalai, alyva, langų valymo skystis, turi būti tikrinami ir keičiami reguliariai. Šių skysčių nebuvimas, arba netinkamas kiekis automobilyje gali sukelti rimtą pavojų ar didesnį gedimą, kuris vėliau gali pareikalauti itin paploninti piniginę. Rekomenduojama kai kuriuos skysčius turėti ir vežiotis savo transporto priemonėje nuolatos, o pasibaigus įsigyti patikimose automobilių dalių specializuotose parduotuvėse.