HomeRenginiai

2016 metų istorinės technikos sezono atidarymas

2016 metų istorinės technikos sezono atidarymas

Kaip ir kiekvienais metais, istorinės technikos gerbėjai organizuoja savo sezono, dar kitaip vadinamo – oldtimer sezonu, trunkančio nuo pavasario ik

Automobilių garso sistemų varžybos „dB drag“
Street King Orientacinės varžybos
SVC Slalomo pirmenybių III etapas 06-06

Kaip ir kiekvienais metais, istorinės technikos gerbėjai organizuoja savo sezono, dar kitaip vadinamo – oldtimer sezonu, trunkančio nuo pavasario iki vėlyvo rudens, atidarymo šventę.

2016 metais oldtimer sezono atidarymo šventė vyks Šiaulių mieste, balandžio 30 dieną. Istorinės technikos judėjimą aktyviai puoselėjanti asociacija „Retromobile“ pastebi, jog būtent šis šiaurės Lietuvos kraštas yra nuskriaustas istorinės auto-moto technikos judėjimo renginiais, kurie dėl nepalankiai susiklostančių aplinkybių, vis aplenkia šį miestą.

Mėgindami ištaisyti istorinę klaidą, asoc. „Retromobile“ nariai visus oldtimer technikos gerbėjus kviečia 2016 metų sezoną atidaryti būten Šiauliuose. Jau šiai dienai norą dalyvauti būsimoje šventėje pareiškė bei užsiregistravo istorinės technikos gerbėjas Imantas iš Vilniaus, užregistravęs nei daug nei mažai – net 6 istorines transporto priemones. Paraiškas pateikė keli istorinės technikos ekipažai iš Kauno, Šilalės, o taip pat nemažai sunkiosios technikos – istorinių sunkvežimių, gerbėjų.

Renginio organizatoriaus asociacijos „Retromobile“ šiaurės Lietuvos filialo vadovas Laimutis Brunius pastebi, jog paskutiniu metu istorinės technikos judėjimo gerbėjų negąsdina atstumai ir jie drąsiai leidžiasi į tolimesnes keliones. Renginio organizatoriai numatę pramogas istorinės technikos gerbėjams, apsilankymą Frenkelio viloje, įvairius konkursus, o taip pat galimybę sudalyvauti Kąstyčio Kerbedžio koncerte Šiaulių arenoje.

Programa

10.00 – 11.30: Registracija prie Šiaulių arenos (J. Jablonskio g. 16, Šiauliai)

11.30 – 12.00: Užsiregistravusio transporto pristatymas

12.00: Paradas Šiaulių miesto gatvėmis

12.30 – 13.30: Ekskursija Chaimo Frenkelio viloje (Vilniaus g. 74, Šiauliai)

14.00: Grįžimas į Šiaulių arenos aikštę

14.30: Šiaulių arenos aikštė (paroda bei rungtys renginio dalyviams)

16.00: Rezultatų suvedimas, apdovanojimai, įspūdžių pasidalinimas

18.00: K. Kerbedžio koncertas

DARBAS VILNIUJE