HomeNaujienosAutomobiliai

VW Polo tapo pasaulio „Metų automobiliu“

VW Polo tapo pasaulio „Metų automobiliu“

Niujorke surengtoje konferencijoje paskelbta, kad nuo praėjusių metų pabaigos rengiamuose „Pasaulio metų automobilio 2010“ rinkimuose nugalėtoju pri

audi
„Škoda Yeti“: „sniego žmogus“ iš Čekijos
TA centruose „dyzelių“ laukia nauji išbandymai

Niujorke surengtoje konferencijoje paskelbta, kad nuo praėjusių metų pabaigos rengiamuose „Pasaulio metų automobilio 2010“ rinkimuose nugalėtoju pripažintas nedidelis vokiškas hečbekas „VW Polo“. Jį iš 30 kandidatų atrinko 59 žiuri komisijos nariai, atstovaujantys 25 pasaulio šalis. Visus narius patvirtina konkurso rengėjai, siekiant užtikrinti jų profesionalumą, patirtį ir įtakingumą.

„VW Polo“, pernai pelnęs „Europos metų automobilio 2010“ titulą, sulaukė itin palankių komisijos įvertinimų: mašinėlė vertinama dėl sugebėjimo puikiai pasirodyti itin konkurencingame segmente, gerų valdymo savybių, išvaizdos, aukštos klasės interjero ir įrangos. Primenama, kad Euro NCAP bandymų metu „Polo“ pelnė aukščiausią 5 žvaigždučių įvertinimą. „Tai nuostabus mažos klasės automobilis“, baigiamas pranešimas.

Konkurso finale „Polo“ įveikė tokius varžovus, kaip E klasės „Mercedes-Benz“ ir „Toyota Prius“. Tai jau antrasis iš eilės „Volkswagen“ laimėjimas šiame konkurse: prieš metus nugalėtoju buvo paskelbtas šeštosios kartos „VW Golf“. Iki tol nugalėtojais buvo tapę „Mazda2“ (2008 m.), „Lexus LS460“ (2007 m.), BMW 3 Serija (2006 m.) ir „Audi A6“ (2005 m.).