HomeRenginiai

Rat Race – spalio 14 – Kaunas

Rat Race – spalio 14 – Kaunas

„Rat Race“- tai didelio populiarumo sulaukusios orientacinės automobilių varžybos. Kiekvienam varžybose užsiregistravusiam automobilio ekipažui (2-5 ž

Street King Orentacinės varžybos | 2 Etapas 2010-04-22
Rat Race 2011.03.10
Slalomo varžybos Trakuose 2011–07–17

„Rat Race“- tai didelio populiarumo sulaukusios orientacinės automobilių varžybos. Kiekvienam varžybose užsiregistravusiam automobilio ekipažui (2-5 žmonės) pateikiami lapai su įvairiomis originaliomis, linksmomis bei loginio mąstymo ir žinių reikalaujančiomis užduotimis, kuriose užkoduotos įvairios Kauno vietos. Užduotis reikia įvykdyti per tam tikrą laiko limitą.

 

Jau dvejus metus džiuginame visus, ištroškusius nuotykių bei norinčius laiką praleisti originaliai. Taigi , trečiąjį „Rat Race“ sezoną skelbiame atidarytu!

 

Kaip ir visada, varžybų dalyviams tereikia automobilio, bent vieno šturmano (galite turėti, kad ir tris- taisyklės to nedraudžia), taip pat fotoaparato. Patariame turėti ir navigacijos prietaisą arba žemėlapį. Tada belieka tik užsiregistruoti šiame puslapyje( kaina- 40 Lt ekipažui), ir spalio 14 dieną, 19:00-19:30 h atvykti į aikštelę prie Kauno kolegijos. Registracija vyks ir renginio vietoje, tačiau kaina bus didesnė- 50 Lt ekipažui. Norėtume pabrėžti, kad varžybų metu galite tikėtis bet ko, tad jei nesate pasirengę iššūkiams- ši pramoga ne jums.

 

„Rat race“ taisyklės nepakito: kiekviename ekipaže- nuo dviejų iki penkių žmonių. Kiekvienas dalyvis privalo laikytis visų kelių eismo taisyklių, už bet kokį pažeidimą ekipažas bus diskvalifikuojamas. Organizatoriai neatsako už dalyvių saugumą ir sveikatą. Ekipažų skaičius gali būti ribojamas!

 

Pasidalinti varžybų įspūdžiais ir smagiai praleisti vakarą kviečiame į klubą „Pop Star Bar“, kur paskelbsime varžybų rezultatus ir karūnuosime nugalėtojus. Į „RAT RACE“ vakarėlį kviečiami visi!