HomeRenginiai

RAT RACE Gegužės 21d

RAT RACE Gegužės 21d

DAR GREITESNĖS, ĮDOMESNĖS IR ORIGINALESNĖS ORIENTACINĖS VARŽYBOS „RAT RACE“- KAUNE!‘ „Rat Race“- tai netradicinės orientacinės automobilių varžybos.

SmartRace orientacinės automobilių lenktynės Kaune 05.14
Rat Race, Kaunas 12.03
Kaip paruošti automobilį pavasariui?

DAR GREITESNĖS, ĮDOMESNĖS IR ORIGINALESNĖS ORIENTACINĖS VARŽYBOS „RAT RACE“- KAUNE!‘
„Rat Race“- tai netradicinės orientacinės automobilių varžybos. Dalyviams pateikiami lapai su įvairiomis originaliomis, linksmomis bei loginio mąstymo ir žinių reikalaujančiomis užduotimis, kurias reikia vykdyti per tam tikrą laiko limitą. Toks varžybų formatas susilaukė didelio dėmesio, todėl jau trečiąjį kartą sugrįžtame su dar didesne porcija nuotykių ir geros nuotaikos.

Kada?

Pradedame Gegužės 21-ąją dieną, 19:00 – 19:30h, Kauno Marių aikštelėje prie HES.

Ką galite laimėti?

Šį kartą prizininkai bus apdovanoti pasiplaukiojimais vandens motociklais, katamaranais bei „Alfa pilotų klubo“ įsteigtais apžvalginiais skrydžiais virš Kauno miesto. Nebijokite, nebus pamirštas nė vienas iš aukštas vietas užėmusių ekipažų – Jūsų laukia daugybė smulkesnių prizų!

Ko Jums reikia?

Kaip ir visada, jums pakanka automobilio, bent vieno šturmano (galite turėti, kad ir keturis – taisyklės to nedraudžia), taip pat fotoaparato. Patariame turėti ir navigacijos prietaisą arba žemėlapį. Tad belieka tik užsiregistruoti http://www.ratrace.lt puslapyje (kaina- 40 Lt ekipažui), ir gegužės 21 dieną, 19:00 -19:30h atvykti į Kauno Marių aikštelę prie HES. Registracija vyks ir renginio vietoje, tačiau kaina bus didesnė – 50 Lt ekipažui. Norėtume pabrėžti, kad varžybų metu galite tikėtis įvariausių užduočių, tad būkite pasiruošę nuotykiam.

Ką dar būtina žinoti?

Taisyklės nepakito: kiekviename ekipaže- nuo dviejų iki penkių žmonių.Kiekvienas dalyvis privalo laikytis visų kelių eismo taisyklių, už bet kokį užfiksuotą pažeidimą ekipažas bus diskvalifikuojamas. Organizatoriai neatsako už dalyvių saugumą ir sveikatą. Ekipažų skaičius gali būti ribojamas!

Afterparty!

Vasarišką nuotaiką jums garantuosime Kauno jachtklube vyksiančioje apdovanojimų ceremonijoje bei „RAT RACE“ vakarėlyje, kur jūsų lauks gera muzika ir naujos staigmenos, kurių kol kas neatskleisime;) Įėjimas į „RAT RACE vakarėlį nemokamas.

Išsamesnė informacija ir registracija puslapyje – http://www.ratrace.lt

Rendinio rėmėjai:

Pagrindinis renginio rėmėjas – Žalvaris http://www.zalvaris.lt
Automobilinių atliekų surinkimas ir tvarkymas

Autogidas.lt – http://www.autogidas.lt/
Restoranas „Jachtklubas”
Restoranas „Mc’donalds”
Red – Hot – Pramoginis ir sportinis dažasvydis
Vero Cafe
„Alfa” pilotų klubas – http://www.pilotai.lt/
Vilko Kartodromas – http://www.rallyschool.lt/
Garsoaparatura.lt – http://garsoaparatura.lt/
Tuka – http://www.tuka.lt
Undinė – http://www.undine.lt
Deportes – http://www.deportes.lt