HomeRenginiai

RAT RACE 2010.09.24

RAT RACE 2010.09.24

Antrasis „RAT RACE“ sezonas skelbiamas atidarytu! „Rat Race“- tai netradicinės orientacinės automobilių varžybos. Kiekvienam varžybose užsiregistra

Greičiausių universalų Top10
Street King | 2010-05-13 | 4 etapas
Automobilių slalomas „REGITRA-2011“

Antrasis „RAT RACE“ sezonas skelbiamas atidarytu!

„Rat Race“- tai netradicinės orientacinės automobilių varžybos. Kiekvienam varžybose užsiregistravusiam automobilio ekipažui (2-5 žmonės) pateikiami lapai su įvairiomis originaliomis, linksmomis bei loginio mąstymo ir žinių reikalaujančiomis užduotimis, kuriose užkoduotos įvairios Kauno vietos. Užduotis reikia įvykdyti per tam tikrą laiko limitą. Debiutinį sezoną Rat Race‘as susilaukė sėkmės ir susidomėjimo iš dalyvių, todėl nusprendėme praskaidrinti niūrią rudenišką nuotaiką naujais, dar originalesniais iššūkiais!

Kada?

Pradedame Rugsėjo 24-ąją dieną, 19:30-20:00 Aikštelėje prie radijo gamyklos ( Savanorių 109).

Ko Jums reikia?

Kaip ir visada, jums tereikia automobilio, bent vieno šturmano (galite turėti, kad ir tris- taisyklės to nedraudžia), taip pat fotoaparato. Patariame turėti ir navigacijos prietaisą arba žemėlapį. Tada belieka tik užsiregistruoti šiame puslapyje( kaina- 40 Lt ekipažui), ir rugsėjo 24 dieną, 19:30-20:00h atvykti į aikštelę priešais radijo gamyklą (Savanorių pr. 109). Registracija vyks ir renginio vietoje, tačiau kaina bus didesnė- 50 Lt ekipažui. Norėtume pabrėžti, kad varžybų metu galite tikėtis bet ko, tad jei nesate pasirengę iššūkiams- ši pramoga ne jums.

Ką dar būtina žinoti?

Taisyklės nepakito: kiekviename ekipaže- nuo dviejų iki penkių žmonių. Kiekvienas dalyvis privalo
laikytis visų kelių eismo taisyklių, už bet kokį pažeidimą ekipažas bus diskvalifikuojamas. Organizatoriai neatsako už dalyvių saugumą ir sveikatą. Ekipažų skaičius gali būti ribojamas!

Afterparty

Pasidalinti varžybų įspūdžiais ir smagiai praleisti vakarą kviečiame į Kauno jachtklubą, kur karūnuosime nugalėtojus ir, kaip visada, smagiai „pasitūsinsime“ su gera muzika! Į „RAT RACE“ vakarėlį kviečiami VISI.

Išsamesnė informacija ir registracija http://www.ratrace.lt