HomeNaujienos

„PZU Lietuva gyvybės draudimas“ pasidalino uždirbtu pelnu su klientais

„PZU Lietuva gyvybės draudimas“ pasidalino uždirbtu pelnu su klientais

Draudimo bendrovė „PZU Lietuva gyvybės draudimas“, įvertinusi 2012 metų rezultatus, gavo didesnį nei planuota investicijų pelną ir juo pasidalijo su s

BBC užrakino „Top Gear“ biurą, kad Jeremy Clarksonas nieko neišsineštų
Periodinis automobilio aptarnavimas, ką pasirinkti?
Važiavimo tvarka – nauji šviesoforų signalų deriniai

Draudimo bendrovė „PZU Lietuva gyvybės draudimas“, įvertinusi 2012 metų rezultatus, gavo didesnį nei planuota investicijų pelną ir juo pasidalijo su savo klientais. Klientams prie garantuotų kaupiamojo draudimo įmokų palūkanų normų buvo papildomai pridėta nuo 1,4 proc. iki 1,8 proc. pelno. Tai triskart daugiau nei ankstesniais metais.

„Praėjusiais metais „PZU Lietuva gyvybės draudimo“ kaupiamojo draudimo investicijos davė didesnę grąžą nei buvo planuota, todėl padidinome garantuotų palūkanų normą klientams ir pasidalinome uždirbtais pinigais“, – sakė „PZU Lietuva gyvybės draudimas“ generalinis direktorius Zbignev Gaverski.

Jo teigimu, 2012-ieji buvo palankūs metai besidraudžiantiems gyvybės draudimu: kaupiamasis draudimas buvo naudingas dėl uždirbto pelno investuojant, kurio dalis atitenka draudėjui. Ši nuostata taikoma draudimo sutartims, kuriose numatytas draudėjo dalyvavimas pelne.

Didžiąja dalimi šią draudimo rūšį renkasi vidutinio amžiaus Lietuvos gyventojai. Klientų, kuriems buvo skirta pelno dalis, amžiaus vidurkis yra 40 metų.

Kaupiamasis draudimas padeda saugiai sukaupti norimą pinigų sumą ir suteikia draudimo apsaugą, kuri apima gyvybės, kritinių ligų ir nelaimingų atsitikimų riziką. Pagal šias rizikas 2012 m. „PZU Lietuva gyvybės draudimas“ išmokėjo 2,1 mln. Lt draudimo išmokų.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0