HomeRenginiai

Putadienis – Nemuno žiedas

Putadienis – Nemuno žiedas

Vienintelė Lietuvoje lenktynių trasa „Nemuno žiedas“ yra ta vieta, kur greičio ribojimų nėra. Be to, visa aplinka paruošta saugiam važinėjimui. Todėl

LicenceDay 2010 – Drifting.lt
Paskutinis drfit renginys šį sezoną – Putadienis
Autoplius.lt Drift Matsuri

Vienintelė Lietuvoje lenktynių trasa „Nemuno žiedas“ yra ta vieta, kur greičio ribojimų nėra. Be to, visa aplinka paruošta saugiam važinėjimui. Todėl trasos vadovybė ėmėsi iniciatyvos spręsti Karaliaus Mindaugo prospekto problemą ir automobilių, bei motociklų mėgėjus kviečia išsilieti „Nemuno žiedo“ trasos teritorijoje.

Šiuos renginius organizatoriai pavadino „Putadieniais“, nes pagrindinis jų akcentas – šoninio slydimo treniruotė. Jau pirmasis šis renginys sutraukė didelį būrį žiūrovų. Kaip ir Kauno centre, jie galėjo stebėti autotriukus, tačiau tai darė stovėdami už apsauginių zonų, kur jų saugumui negrėsė pavojus.

Kaip teigia „Nemuno žiedo“ vadovybė, ši idėja pasitvirtino, ir didelė dalis automėgėjų iš Kauno centro persikėlė į saugesnę erdvę. Todėl jie ir toliau yra pasiruošę organizuoti šiuos renginius. Kitas „Putadienis“ vyks gegužės 24 dieną, 17 val. Jame dalyvaus ne tik pradedantys šoninio slydimo („drifto“) mėgėjai, bet ir tikri ekspertai, jau sulaukę pripažinimo ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų: Kęstutis Petronis, Andrius Vasiliauskas, Andrius Čibirka.

Todėl „Nemuno žiedas“ dar kartą nori paprašyti visų auto ir moto mėgėjų nedrumsti kauniečių ramybės ir nekelti pavojaus kitiems eismo dalyviams, o savo energiją išlieti saugioje vietoje, kur nepasitaikys atsitiktinių eismo dalyvių ir saugūs bus žiūrovai. Taip pat nereikės konfliktuoti su viešąją tvarką prižiūrinčiais policijos pareigūnais.