HomeRenginiai

Netradicinės automobilių orientacinės lenktynės RAT RACE

Netradicinės automobilių orientacinės lenktynės RAT RACE

Data: 2011-10-21, 19:00 Vieta: Vilnius, Lietuva, Lietuva Orientacinės automobilių varžybos „Rat Race“- jau ir sostinėje!   Treč

Rakursu orientacines varzybos Kaune, 10.05.14
2012-01-22 WINTER FIESTA! – Trakai
Ralis – Kauno ruduo 2013

Data: 2011-10-21, 19:00

Vieta: Vilnius, Lietuva, Lietuva

Orientacinės automobilių varžybos „Rat Race“- jau ir sostinėje!

 

Trečius metus Kauno mieste vykstančios orientacinės automobilių varžybos kaskart pritraukia daugybę nuotykių ir iššūkių ištroškusių dalyvių. „Rat Race“ komanda džiaugiasi galėdama pristatyti savo pirmąjį renginį Vilniuje.
Sostinės gyventojams pateikiamas itin patobulintas projektas. Trejų metų patirtis leido organizatoriams priimti daug teigiamų pakeitimų ir kaskart suorganizuoti orientacines lenktynes ypač aukštame lygyje!
Žaidimo koncepcija: kiekvienam varžybose užsiregistravusiam automobilio ekipažui (2-5 žmonės) pateikiami lapai su įvairiomis originaliomis, linksmomis bei loginio mąstymo ir žinių reikalaujančiomis užduotimis, kuriose pačiais įdomiausiais būdais užkoduotos įvairios miesto vietos. Iššifruoti objektus ir įvykdyti su jais susijusias užduotis reikia per tam tikrą laiko limitą.

Norint dalyvauti „Rat Race“, Jums tereikia automobilio, bent vieno šturmano (galite turėti, kad ir tris- taisyklės to nedraudžia), taip pat fotoaparato. Patariame turėti ir navigacijos prietaisą arba žemėlapį. Tada belieka tik užsiregistruoti http://www.ratrace.lt/ puslapyje (kuriame rasite ir detalesnę informaciją), ir spalio 21 dieną, 19:00-19:30 h atvykti į aikštelę prie „Sportima“ sporto komplekso, Ąžuolyno g. 5, Vilniuje.

Norėtume pabrėžti, kad varžybų metu galite tikėtis bet ko, tad jei nesate pasirengę iššūkiams- ši pramoga ne jums.
Varžybų organizatoriai garantuoja ne tik įsimintiną pramogą sumaniausiems ekipažams, bet ir vertingus renginio partnerių įsteigtus prizus.

ATRASKITE neįtikėtinų Vilniaus vietų, atidžiau IŠTYRINĖKITE jau pažįstamus objektus, o, svarbiausia, iš naujo PAMILKITE šį miestą!